İnstagram Kişileri Nasıl Bulunur ve Takip Edilir?

2017-04-25T18:42:28+00:00

İnstagram’da tanıyor olabileceğiniz ya da rehberinizde kayıtlı olan kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aslında yapmanız gereken; kişinin İnstagram’daki kullanıcı adı ile arama yapmak ve sonrasında hızlı olarak takip et butonu yardımı ile takibe başlamaktır. Ancak kullanıcı adını bilmiyorsanız ve aradığınız kişi rehberinizde kayıtlı ise ya da Facebook’tan arkadaşınız ise bu durumda da kullanabileceğiz bazı yollar mevcut.

instagram takipcilerinin faydalari 300x200 - İnstagram Kişileri Nasıl Bulunur ve Takip Edilir?

Android İşletim Sistemleri İçin

Profile giderek sağ yukarı taraftaki üst üste sıralanmış şekilde duran nokta simgesine dokunun. Buradan telefon ve de tablette yer alan kişi listesinden, Facebook hesabındaki kişilerden ve önerisi yapılan instagram kullanıcı listesi içerisinden tanıdıklarınızı bulmak amacıyla arkadaşlarını bul kısmına dokunun. Sonrasında ise artık takip ederek o kişilerin gönderilerini kendi akış sayfanızda görebileceksiniz.

instagram toplu takipci silme 300x169 - İnstagram Kişileri Nasıl Bulunur ve Takip Edilir?

İos İşletim Sistemleri İçin

Profile gidin ve sağ üst tarafta yer alan tekerleğe benzeyen yuvarlak simgeye dokunun. Buradan telefon ve de tablette yer alan kişi listesinden, Facebook hesabındaki kişilerden ve önerisi yapılan instagram kullanıcı listesinden tanıdıklarınızı bulmak amacıyla takip edilecek kişileri bul kısmına dokunun. Sonrasında ise artık takip ederek o kişilerin gönderilerini kendi akış sayfanızda görebileceksiniz. Ayrıca beğenilen video, fotoğraf ya da kişileri görmek için uygulamanın altındaki büyüteç simgesine dokunun. Dikkatinizi çekmeyi başarabilecek gönderilerin paylaşımını yapan kişileri bulmak amacıyla ara ve keşfet butonu üstünde yer alan arama çubuğunu kullanın.

Gayet kolay olarak İnstagram kişi bulma özelliği ile, Keşfet bölümündeki arama kısmından kullanıcı adı yazılarak ya da biraz evvel yukarıda bahsedilen yöntem sayesinde kişileri bulabileceksiniz.

Leave A Comment