İnstagram Hesabınız Takipte Olsun

2017-04-06T15:55:03+00:00

İnstagram günümüzde en çok tercih edilen sosyal ağ statüsüne ulaşmış bulunmaktadır. Bunun nedenleri fotoğraflarınızı anında ve istenilen düzenlemeler yapılarak paylaşılıyor olmasıdır. Bunu destekleyen diğer özelliği ise video içeriklerini de paylaşmanıza imkan sunmasıdır.

İnstagram takipçi artırma konusu çoğu kullanıcının amaçlarından biridir. Ama kullanıcıların yaptıkları paylaşımlarda kullanıcı takibini artırmak için yapılan hatalar vardır. Bu hatalardan en çok kullanılanı paylaşımlarına eklenen hashtaglerin çok ve tabi çok olmasına bağlı olarak alakasız olmalarıdır. Kullanıcılar paylaşımlarında ki hashtagler ile daha çok kişiye ulaşıyor ama alakasız olmalarına bağlı olarakta o hızla kazandıkları takipçilerini aynı hızda kaybediyorlar. Bu yöntem ile takipçilerinin kalıcı olmasını isteyen kullanıcılar paylaşımlarına uygun hashtagler kullanırlarsa başarıları ve kalıcı takipçileri o oranda artacaktır.

[ilginiziCekebilir id=”1590″]

Tabi hashtaglerin paylaşıma uygun olmalarının yanında paylaşımlarınızın kendi aralarında da uyumlu olmaları önem arz ediyor. Uyumlu paylaşımlar ve bu paylaşımlarınızın da düzenli olması sizi takip eden kişilerin neden takip ediyordum bu kullanıcıyı deyip takibi bırakmasının önüne geçecektir.

instagram takip elde etme yontemi 300x200 - İnstagram Hesabınız Takipte Olsun

Paylaşım yapıyoruz ama bu paylaşımlarımızın zaman aralıkları da göz önünde bulundurulmalıdır. Yani paylaşım yapacağımız saatler takipçilerin işlerinin yoğun olmayacağı saatler olmalıdır. Saati belirledikten sonra her gün aynı saatte paylaşım yapmanız takipçilerimizin beklentilerini artıracak ve paylaşımınızı dört gözle bekleyeceklerdir. Paylaşım saatlerinize 10:00 veya 17:00’ı öneri olarak verebiliriz.

Paylaşım saati ve hashtag dedik ama bunlara ilaveten içeriklerinizin özgün olması, kolaj olarak paylaşılması ve filtre uygulamanızda takipçileriniz tarafından önemlidir.

Takipçi kazanmanız paylaşımlarınızı daha çok kişiye ulaştırmanız için ve tabi paylaşımlarınıza olan ilgi alaka ile değerlerini doğrudan artıracağı için tüm kullanıcılar tarafından gayet önemlidir.
İnstagram takipçisi satın al ile de takipçilerinizi artırabilirsiniz. Almak için ise belirli siteler aracılığı ile satıcıların belirlediği paketleri satın almanız yeterli olacaktır. Takipçileriniz dakikalar içerinsin de aldığınız paket içeriğiniz hesabınıza yüklenecektir.

instagram otomatik takip etme 300x200 - İnstagram Hesabınız Takipte Olsun

Biraz paketleri incelediğimizde paketlerde takip edecek kişilerin ırklarından cinsiyetlerine kadar tercih seçenekleri mevcuttur. Paketlerin isteğe bağlı olması tabi ki ayrı bir kolaylıktır.
İnstagram takipçi hilesi bir çok sitede bu tarz başlıklar ve buna imkan sunan bir çok site de mevcuttur. Güvenirlik konusunda ister istemez şüpheye düşülecektir. İnstagram hesabınızı istenilen site üzerinde açmanız bilgilerinizi o site veri tabanı üzerinden iletildiği için şüphelerimiz daha da artmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için olabildiğince dikkatli olmak gerekmektedir. Merak edip denemek istediğiniz durumlar da ise şüphelendiğiniz zaman direk hesabınıza asıl uygulamadan girerek şifrenizi ve hatta e posta adresinizi değişip güncellemenizde fayda olacaktır.

Leave A Comment