İnstagram Gizli Fotoğraflardaki Konu Etiketleri Ne İşe Yarar?

2017-05-12T12:59:28+00:00

İnstagram gizli fotoğraflardaki konu etiketleri ne işe yarar dersek, instagram fotoğraflarındaki etiketler, fotoğrafların o etiket altında herkes tarafından görülmesini sağlar, o etiketi aratan ve kullanan herkes bu etiket altında sizin paylaşımlarınıza da ulaşır. Dolayısıyla bu sayede, popülariteniz, bulunabilirliğiniz, beğeni ve takipçi sayınız da artar. Ancak, instagram gizli fotoğraflardaki konu etiketleri herkese açık olmaması sebebiyle ilgili konu başlığının altında herkese açık olarak yayımlanmaz. Bir kişi kendi takip ettiği, ancak herkese açık olmayan gizli bir profil altında bir başkasını etiketlerse ve bu etiketlediği kişi, etiketlendiği gönderinin sahibini takip etmiyorsa sadece bir gönderide etiketlendiği uyarısını görür ancak etiketlendiği ilgili gönderiye ulaşması ve görmesi mümkün olmaz.

instagram-gizli-hesap.jpg- İnstagram Gizli Fotoğraflardaki Konu Etiketleri Ne İşe Yarar?

Gizli Profillerde Hashtag Kullanımı

Instagram gizli hashtag, instagram profilleri gizli olan kişilerin koyduğu etiketleri kapsar. Takipçinizin ve beğenilerinizin aynı zamanda da popülaritenizin artması için, instagram hesabınızın herkese açık olması sizin için avantajlı olacaktır. Gizli hesap üzerinde oluşturulan hashtagler sizi keşfet bölümüne, ilgili etiket başlığının altına taşımaz. Profilinizi herkese açar ve çok sayıda beğeni alırsanız, paylaşımınız hem hashtag gönderileri arasında, hem de eğer çok yoğun bir beğeni aldıysa top posts yani en popüler gönderiler arasında çıkar ki bu size her gün artı takipçi ve beğeni avantajı sunar.

instagram-gizli-hashtag.jpg- İnstagram Gizli Fotoğraflardaki Konu Etiketleri Ne İşe Yarar?

Instagram gizli fotoğraflar üzerinden beğenilerinizi arttırmanız da sınırlı olacaktır. Gizli hesap üzerinden keşfete çıkamıycağınız ve takipçi kitleniz dışında başkaları tarafından like alamayacağınız için beğenileriniz sınırlı sayıda kalacaktır.

Extlikes üzerinden beğeni talebinde bulunurken, instagram paylaşımlarınızı herkese açmanız bu sadece beğenilerinizi arttırmanız mümkün olur aksi takdirde paylaşımlarınıza ulaşılamayacağı gibi beğeni sayınızda da artış gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır.

Leave A Comment