Instagram Fotoğrafları Telefona Nasıl Kaydedilir?

2017-05-10T10:59:37+00:00

Popüler bir uygulama olan instegrama her geçen gün milyarlarca fotoğraf ekleniyor. Sosyal medya artık insanların vazgiçilmezi olmuş durumda bu yüzden kullanıcılar sosyal medyada sevdikleri fotofrafları telefonlarında da görmek istiyorlar. Bunu yapabilmek yani beğendiğiniz fotoğrafları indirebilmek sizin için mümkün oldu. İndirme işlemi bilgisayarda herhangi bir program olmadan indilebilir vaziyetteyken aynı işlemi telefonlarda yapmak için program indirmek gerekmektedir. Fakat instagramdaki fotoğrafı telefona kaydetme seçeneği mevcut, beğenilen resmin ekran görüntüsünü alıp telefona kaydedebilirsiniz. Halbuki telefonda ekran görüntüsü alıp fotoğrafı kaydettiğinizde fotoğraf boyutu isteğiniz ölçüde olmayacaktır ,bunun için de telefonunuza program indirerek istediğiniz boyutta olan fotoğrafı arşivinizde saklayabilirsiniz. Instegramda hoşunuza giden fotoğrafları telefonunuza kaydetmek için çeşitli yöntemler vardır.

- Instagram Fotoğrafları Telefona Nasıl Kaydedilir?İnstagram-fotograf-kaydetme.jpg

Instagram Fotoğraf İndirme Programı Ne İşe Yarar?

Instagram kullanıcıları genelde sosyal medyada sakladıkları fotoğrafların kopyasını telefonlarında da taşımak isterler bunun sebebi , sevdikleri hatıraları evdeki bir fotoğraf albümü gibi telefonda da bulunmasını istemelerinden kaynaklanır. Instegramdaki fotoğraflar telefonda olduğunda kişi istediği resimleri arkadaşlarına,sevdiklerine kolayca mesaj yoluyla gönderebilir ve sosyal medyada istediği büyüklükte paylaşabilir. Telefona fotoğraf kaydetmek için bilindiği üzere telefona instagram fotoğraf indirme programı yüklenmesi gerekir. Kullandığınız telefona göre program indirebilirsiniz.Programı telefonunuza yükledikten sonra instegram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Giriş yapıldıktan sonra paylaştığınız fotoğrafların alt kısmında yer alan seçneklerin görevleri; Keşfet, profil sayfanız, beğendiğiniz fotoğraflar ve pro sürüm özellikleridir. Burada keşfet kısmında beğendiğiniz resimleri kolayca kaydedebilirsiniz. Ayrıca instegramdaki beğendiğiniz fotoğraf için kalp simgesine tıklanığınızda beğendiğiniz fotoğrafların tümünü görebilirsiniz.

instagram-fotograf-indirme.jpg- Instagram Fotoğrafları Telefona Nasıl Kaydedilir?

Instagram Toplu Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Telefonunuza indirdiğiniz programla birlikte instagram toplu fotoğraf indirme işlemini uygulayabilirsiniz. Toplu indirme işlemi işinizi kolaylaştırır ve fotoğrafları tek tek seçmek yerine toplu halde kaydedebilirsiniz. Bir fotoğraf ya da daha fazla fotoğraf indirmek için indirmek istediğiniz fotoğraflara bir defa dokunmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra fotoğraflar seçili halde olacaktır. Üst alanda görülen disket ikonuna tıklayarak fotoğraf kaydet denilir. Onayı aldıktan sonra istediğiniz fotoğraf ya da fotoğraflar telefonunuza kaydedilmiş olacaktır. Kaydetme programı android kullanıcılarında olduğu gibi İOS kullanıcılarında da geçerlidir.

Leave A Comment