Instagram Bot Takipçi Nedir?

2017-03-28T19:00:21+00:00

Bot takipçi Instagram için oldukça önemli. Sosyal medya kanallarında takipçi sayısının yüksek olması, kişinin gönderilerinin daha fazla hit almasını, arama sıralarında daha üst sıralara çıkmasını, bu yolla da popüler olmasını sağlıyor. Dolayısıyla da Instagram başta olmak üzere pek çok sosyal medya sitesinde takipçi arttırmanın yolları aranıyor. Bir fotoğraf paylaşım sitesi olan, son dönemlerde video özelliği ile de paylaşımı mümkün kılan Instagram, en popüler sosyal medya kanallarından birisi. Peki bot takipçi neyi ifade ediyor?

[ilginiziCekebilir id=”1366″]

instagram istatistik 1 300x165 - Instagram Bot Takipçi Nedir?

Bot Takipçi Sistemi Nasıl İşler?

Bot takipçi nasıl yapılır diyenler için öncelikle bot takipçinin ne olduğunu açıklayalım. Bot takipçi, sanal takipçi anlamına geliyor. Yani dünyanın çeşitli konumlarında bulunan, profil fotoğrafları olan, kendi paylaşımlarını yapan gerçek hesaplar, bu kategoriye girer. Ancak bunlar, takipçi toplamak için açılmışlardır. Bot takipçi sayesinde hesabınız bu hesaplara takip ettirilir ve sizin takipçi sayınız arttırılmış olunur. Aktif olmadıkları için hem ucuzdurlar hem de kolay bir şekilde işlemin gerçekleştirilmesini sağlarlar. Düşük ücretler ile takipçi sayısını arttırmak isteyen sayfalar veya kişiler, bu yöntemi sıklıkla tercih etmektedirler.

instagram takipcileri havuzu 300x225 - Instagram Bot Takipçi Nedir?

Dezavantajları Var Mıdır?

Bot takipçi kasma ile takipçi sayınızı arttırdınız, binlere, hatta on binlere ulaştınız. Ancak bunun bir dezavantajı var mıdır derseniz, bu da tüm takipçilerinizin yabancı olmasıdır. Yani birisi sizi takip edenlere baktığında takipçilerin yabancı olduğunu göreceği için şüphe duyabilir. Bunun çözümü ise bot takipçi sağlayan sitelerce bulunmuştur. Kimi siteler, bot takipçilerin yanı sıra aktif şekilde hesabını kullanan Türk takipçilere de sizi takip ettirmektedir. Gerçek Türk takipçiler sizin profilinize yönlendirilir ve böylece sizi en son takip eden kişiler arasında Türkler gözükür. Dolayısıyla da profilinize bakan birisi hile yapmış olduğunuzu anlamaz. Aldığınız takipçiler için 1 ay garanti süresi verilmekte, takipçi sayınızda yeniden düşüş olursa tekrar bir talep gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Kimi siteler, sadık müşteriyi önemsedikleri için başka bir siteden de bot takipçi aldığınız durumda kendi işlemlerini iptal etmektedirler. Bot takipçi ile takipçi sayınız Türk takipçilere oranla daha yüksek olmaktadır.

Leave A Comment