İnstagram Bot Hesap Açma ve DM Atma Programı

2017-04-12T11:00:44+00:00

Akıllı telefonlarımızda mevcut olan instagram güncel uygulamalardan bir tanesidir. Uzun süredir giriş yapmakta olan kullanıcılar takipçi sayısını sorun etmemektedir. Fakat yeni katılmış olanlar için bu durum bir hayli zor olmaktadır. Artık günümüzde bu gibi sorunlar pek fazla sorun haline dönüşmemektedir. Çünkü bu tür problemler için son derece uygun çözümler üretilmiştir.

instagram takipci silme hilesi 1 300x169 - İnstagram Bot Hesap Açma ve DM Atma Programı

Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Ne Yapabilirim?

İnstagrama yeni katılmış olan arkadaşlar, diğer kullanıcıları takip ederek takipçi sayısını yükseltmektedir. Bunu yapmasının nedeni ise diğer arkadaşlarının takipçi sayısına ulaşabilmek içindir. Denediği yöntem ile çok hızlı olamamaktadır. Fakat instagram bot hesap açma 2017 adlı yazımızda gerekli yönlendirmeler uygulandığı takdirde sizlerde arkadaşlarınızın takipçi sayısını kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bot hesap yöntemi, takipçi sayısını arttırmak amaçlı kullanılmamaktadır. Sizi takip eden kullanıcılar aktif değillerdir. Belli bir kişi tarafından yönetilmektedir. Bu durumun belli olmaması adına gönderilen yabancı ve aktif olmayan kullanıcıların dikkat çekmemesi adına hemen ardından belli bir miktar Türk takipçi hediyesi gönderimi yapmaktadır.

[ilginiziCekebilir id=”1946″]

instagram takipci kasma onerileri 300x195 - İnstagram Bot Hesap Açma ve DM Atma Programı

Belli olsun istemeyenler için gayet güzel bir uygulamadır. Gelen takipçilerin, yavaşça azalmasından şüphe eden kullanıcılarımıza ise sitemiz 1 ay garanti vermektedir. Eğer verilen garanti süresince takipçi sayının söylenenin aksine çok fazla kayıp yaşadıysa, tekrar takipçi talebinde bulunma hakkınız vardır. Sadece bir şart ile bu durumu gerçekleştirebilirsiniz, başka bot hesap açma sitesinden alım yapmazsanız. Başka siteden aldığınızda , garanti süresi dolmadan tekrar talep etme hakkınız olmamaktadır. Kendi belirleyeceğiniz instagram bot hesap açma kodları sizin isteğiniz üzerine alınmaktadır.

Site tarafından seçmiş olduğunuz kodları, kopyala yapıştır yaptığınız andan itibaren yeni hesap birkaç saniye içinde açılmaktadır. Açılan hesabın kullanıcı adı biraz değişik ve karışık olmaktadır. Profili düzenle ayarlarından şifre ve kullanıcı adını değiştirebilirsiniz. Hesabın kapanmaması adına eposta ayarlarını da aynı şekilde düzenliyoruz. Herkes instagram bot hesap açma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Dm atmak içinse hesabınız oluşturulduktan sonra dm kutusuna tıkladığınızda, dm atmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını bulup kolaylıkla mesaj atabilirsiniz.

Leave A Comment