Instagram Bot Hesap Açma ve Dm Atma Programı

2017-04-15T11:30:39+00:00

Son zamanların en güncel, en sevilen ve en çok kullanılan akıllı telefon uygulamalarından biri olan instagramda, uzun zamandan beri etkinliğini sürdüren kullanıcılar için olmasa da yeni üye olmuş kişiler için takipçi sayısı bir hayli sorun teşkil etmektedir. Artık günümüzde ise bu tür problemler sorun olmaktan çıkmaktadır. Çünkü bu tür sorunlara son derece uygun çözümler bulunmaktadır.

instagramda takipci nasil kazanilir 300x169 - Instagram Bot Hesap Açma ve Dm Atma Programı

[ilginiziCekebilir id=”1946″]

Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Ne Yapabilirim?

Instagrama yeni üye olan kişiler, diğer kullanıcıları takip etmeye çalışarak takipçi sayısında artış sağlamaktadır. Takibe takip yöntemi ile artış sağlamaya çalışmakta olan kişilerin bunu yapmasındaki amaç arkadaşlarındaki takipçi sayısına ulaşmak istemesidir. Ancak bu strateji ile istediği sonuca çok hızlı bir şekilde ulaşamamaktadır. ama bu soruna Instagram bot hesap açma 2017 ile çözüm bulabilmek ve arkadaşlarınızdaki takipçi sayısına ulaşmak çok kolay! Bot hesap sistemi takipçi sayısında artış sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemde sizi takip etmekte olan kişiler aktif kullanıcılar değildir ve belirli bir kişi yönetmektedir. Bunun belli olmaması için de takibe başlamış aktif olmayan yabancı kişilerin yanında bir miktar Türk takipçiler de gönderilmektedir. Fark edilmesini istemeyen kişiler için gayet iyi bir uygulamadır. Gelen takipçilerdeki azalmadan şüphelenen kişilere ise 1 ay garanti verilmektedir. Eğer garanti süresi kapsamında verilen takipçiden çok kayıp olduysa, tekrardan takipçi talebinde bulunabiliyorsunuz. Fakat bunun için tek bir şart var. başka bir bot hesap açma sitesinden alım gerçekleştirmeyeceksiniz..

otomatik takipci kasma 300x278 - Instagram Bot Hesap Açma ve Dm Atma Programı

Kendiniz tarafından belirlenen instagram bot hesap açma kodları sizin isteğiniz doğrultusunda alınmaktadır. Instagram bot hesap kodunu kopyalayıp yapıştırdığınız an itibari ile yeni hesap açılmaktadır. Açılmış hesapta bulunan kullanıcı adı biraz karmaşık ve değişik olabilir. Profile girerek düzenle kısmından kullanıcı adı ile şifreyi değiştirebilirsiniz. Hesabın kapatılmaması için eposta ayarlarında da aynı şekilde düzenlemeler yapılmalıdır. Herkes kolaylıkla Instagram bot hesap açma işlemi gerçekleştirebilir. DM atma işlemi içinse hesabı oluşturduktan sonra DM kutusuna giderek DM atmak istenilen kişinin kullanıcı adının bulunmasıyla mesaj atma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Leave A Comment