İnstagram Beğeni Kasma Nedir?

2017-03-24T17:02:41+00:00

Birçok marka, büyüme sürecini botlarla kullanmaya çalışırken, aslında zararlı olabilir çünkü gerçekte ideal müşterinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmaz ve bu nedenle daha düşük etkileşime girersiniz. Fakat yine de normal yollardan büyümek çok zor bir süreç olacağı için instagram beğeni kasma ve takipçi kasma sitelerinden yardım alabilirsiniz. Peki instagramda büyümek normal yollarla nasıl mümkün olabilir?

Stratejik Yorum

Benzer bir izleyici kitlesine sahip olan 10-20 kişiyi veya markayı listeleyerek başlayın. Bu listeyi telefonunuza geri göndermek için bir yere saklayın. Aktif olarak katılmanız için zamanınız olduğu zaman, bu hesapların her birine gidin ve en yeni yayınlara orijinal yorumları yerine bırakın.

[ilginiziCekebilir id=”1211″]

instagram begeni kasma yontemleri 300x199 - İnstagram Beğeni Kasma Nedir?

Görevleri hakkında son yorum yapan kişi olmakla birlikte, gelecekte bu göreve gelecek herkesin kullanıcı adınızı görürsünüz. Yorumunuz yeterince ilginç olsaydı, bir göz atmak için hesabınızın üzerine tıklanır.

Önerilecek Bir Şans İçin Öğretici Videoları Paylaşın

Biliyorum, video dersleri içerik olarak gerçekten zordur. Ancak İnstagram’da popüler olmak isterseniz öğreticilerin paylaşılacak içeriğin mükemmel parçaları olduğunu kanıtlayamazsınız. Kişiliğinizin parlasın ve takipçilerinize işiniz hakkında başka bir bakış açısı sunun.

Algoritma Maksimizasyonuna Odaklanın

Instagram şimdi, haber gönderilen yayınların sırasını belirlemek için bir algoritma kullanıyor. Takipçileriniz oturum açtığında içeriğiniz haber beslemesinin tepesine yaklaşmıyorsa, yayınlarınız hakkında daha az beğenme ve yorum alırsınız; bu da sizi takip etmeyen kişilerle daha az karşılaşmanıza vesile olur. Instagram’ın algoritmasını aşmak için çalışarak maruz kalmanızı en üst düzeye çıkarmaya odaklanın. Taktikler, en uygun zamanlarda gönderme ve daha önce kullanabileceğinizden az fotoğraf gibi yardımcı olur.

instagram aninda takipci kazanma 300x169 - İnstagram Beğeni Kasma Nedir?

Hesabınızı Herkese Açık Yapın

Instagram’ı beş yıl öğrettikten sonra bile, özel olarak belirlenmiş instagram iş hesaplarına rastlamak hala beni şaşırttır. Hesap ayarlarınızı gizli tutmak, hashtag kullansanız bile yalnızca takipçilerinizin içeriğinizi görebileceği anlamına gelir. Birinin sizin kim olduğunuzu zaten bilmiyorsa, tam profilinizi göremiyorsanız sizi takip etmeyecektir.

Instagram Kitlenizi Büyütmek Devamlı Bir Çalışmadır

Gelecek yıla ait iş planını harekete geçirmeye başlarken, daha ayrıntılı öğreticiler için göz kulak olduğunuzdan emin olun. Biyolojinizi mükemmelleştirmek için hashtag’lerden güçlü bir Instagram varlığı oluşturmak ve daha fazla instagram takipçisi kazanmak için gerekli stratejilerin tam bir taslağını bulacaksınız.

Leave A Comment