İnstagram Beğeni Hilesi

2017-04-05T11:02:38+00:00

İnstagram beğeni hilesi, yapmış olduğunuz paylaşımların beğeni oranını artırmak için kullanılır. Belli bir ücret karşılığında takipçi sayınızı ve paylaşımlarınızın beğeni sayasını artırabilen bu tür uygulamalar sayesinde kısa süre içerisinde hem takipçi hem de beğeni sayınızı artıma imkanı elde edersiniz. Peki, neden İnstagram’da takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı artırmalısınız?

[ilginiziCekebilir id=”1549″]

instagramda begeni kazanma yollari 300x200 - İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Takipçi Sayısı Neden Önemli?

Öncelikle günümüz çağında internetin ve sosyal medyanın geldiği yer herkes tarafından bilinmektedir. Birçok sosyal medya aracı arasında İnstagram, özellikle fotoğraf ve video paylaşım konusunda en gelişmiş ve en çok kullanılan sosyal medya aracı olarak gözükmektedir. Milyonlarca insana ulaşma imkânı sağlayan böyle bir uygulamanın, internet üzerinden ticaret yapan firmaların ilgi alanına da girmesi gayet normal olmaktadır.
Siz sadece eğlence amaçlı kullanıyor olsanız dahi belli bir oranda takipçi sayısı ve beğeni sayısına ulaştıktan sonra bu tür firmaların dikkatini çekebiliyorsunuz ve hesabınızdan yapacağınız bir reklam paylaşımı için büyük maddi kazançlar elde edebiliyorsunuz. Bu yüzden de İnstagram hesabınızın takipçi ve beğeni sayısı bir hayli önemli bir etken oluyor.

İnstagram Takip ve Beğeni Artırma

instagram begeni arttirma hilesi 875x60014889512 300x206 - İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram hesabınızın takipçi sayısını artırma aynı zaman da beğeni sayınızın da artmasına neden olmaktadır ancak bu süreç uzun sürebilmektedir. Bu yüzden takipçi artırma uygulamasının sağlamış olduğu instagram beğeni artırma özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz paylaşımlar, istediğiniz oranda beğeni alabilir.

Bu tür uygulamaların sağladığı olanaklar arasında aktif kullanıcı ve bot kullanıcı olarak belirlenen iki takipçi grubu vardır. Bunlardan bot kullanıcılar, bu tür takipçi kasma uygulamalarının, sundukları hizmetler için yaratmış oldukları, gerçekte kullanılmayan İnstagram hesaplarıdır. Bu tür takipçileri kullanmayı tercih ederseniz, beğeni sayısını artırmak için ayrı bir şekilde ücret ödemesi yapmanız gerekebilir. Anca aktif kullanıcıların olduğu takipçileri tercih ederseniz, yapmış olduğunuz paylaşımlar bu takipçilerin sayfalarında gözükür ve bu sayede beğeni de kazanabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde organik reklamınızda olabilir ve devamlılığı olan takipçiler elde etmiş olursunuz. Bu yüzden de instagram beğeni hilesi 2017 yılında özellikle aktif kullanıcıların sağlandığı takipçi hileleri uygulamaktadır.

Leave A Comment