İnstagram Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

2017-05-13T12:29:32+00:00

İnstagram’ın günümüzde bireyler için vazgeçilmez hale geldiğini bilmeyen yoktur. Özellikle sosyal ağlar ile vakit geçirmeyi seven ve gününün neredeyse tamamını bu tarz sosyal ağlarda paylaşmak isteyen bireyler adına oldukça etkili hale gelen İnstagram’da hergün ortaya çıkan farklı yeniliklerin yanında bireylerin bazı istekleri de bulunmaktadır. İnstagram hesabı sıfırlama, kullanıcıların en çok merak ettikleri sorular arasında yer alıyor olması ile birlikte bireyler zaman zaman hesaplarını sıfırlamak istemekte, tüm bilgilerinin yeniden oluşturulmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda ise bireylerin uygulaması gereken oldukça pratik ve etkili birkaç adım bulunmaktadır.

instagram-ayarlari-nasil-yapilir.jpg

Uygulama Yöneticisi Kurtarıcı

İnstagram ayarlarını sıfırlamak isteyen bireyler öncelikli olarak uygulama ayarlarını kullanmalıdırlar. Hesaplardan ve profilden yönetilecebilecek uygulama yönetici, ayarları sıfırla butonuna tıklandığı takdirde İnstagram işlemlerine ait tüm ayarlar sıfırlanabilmektedir. Böyle bir uygulamayı genel olarak yeni bir İnstagram hesabı açmak isteyen bireyler tercih ettiği gibi sayfasını temizlemek isteyen kullanıcılar ya da İnstagram ayarlarını sıfırlama yöntemlerini kullanabilmektedirler. İnstagram ayarları sıfırlama noktasında herhangi bir bilgisi olmayan kullanıcıların, uygulamalarını karıştırmalarında ya da birkaç pratik adım uygulamalarında fayda bulunmaktadır. Böyle bir işlemin yapılması, hem hesabı rahatlatacağı gibi hem de bireyin isteklerinin yerine gelmesine yardımcı olacaktır. Sosyal hesaplarda bu tarz sıfırlama işlemleri günümüzde yaygınlaşmış olmak ile birlikte hesapların yavaşlaması nedeniyle kullanıcılar bu tarz işlemleri tercih etmektedir.

isntagram-hesabi-sifirlama.jpg- İnstagram Ayarları Nasıl Sıfırlanır?
- İnstagram Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Hesabı Silip Yeniden Yüklemek Oldukça Pratik

İnstagram ayarlarını sıfırlayabilmek noktasında kullanıcıların yapabilecekleri bir diğer işlem ise hesabı silip yeniden yüklemek olacaktır. Ancak bunu yapmadan önce kullanıcının hesabından çıkış yapması faydalı olacaktır. Aksi takdirde hesap silinip yeniden yüklense bile kullanıcı bilgileri gitmeyecek ve ayarlar sıfırlanmayacaktır. Bu noktada instagram ayarları nasıl yapılır noktasında kullanıcının uygulamayı silip, daha sonrasında yeniden yükledikten sonra profil ve ayarlardan kişisel ayarlarını yapmalarında fayda bulunacaktır. Bu tarz işlemler karışık ve detaylı gibi gözükse de oldukça pratik ve birkaç dakika içerisinde halledilebilecek yöntemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların bu tarz işlemlere başlamadan önce hesap bilgilerini ve kalıcı bilgilerini detaylı olarak kontrol etmeleri gerekmektedir.

One Comment

  1. sinem 5 Ocak 2019 at 17:45 - Reply

    sahinkayalardansinem

Leave A Comment