Facebook’ta Tanıtımlarla Popüler Ol

2017-07-13T15:34:19+00:00

Günümüzde sosyal ağlar içinde en geniş kitleye sahip olan facebook’tur. Bu alanda büyük küçük herkesin bir hesap oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ama işin bir de beğeni tarafı var. Bazen bir kişisel hesapla yetinmez bir de sayfa oluşturma ihtiyacı da duyabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz sözleri paylaşabilir hobilerinizi insanlara aktarabilirsiniz. Sayfanın içeriğinin nasıl olacağına ve neler paylaşacağınıza siz karar vereceksiniz. Ama bunun için yeterince takipçi ve beğeniye ulaşmanız gerekiyor.

Sayfa Güncelliği

Facebook beğeni arttırma yöntemlerinden ilki güncelliktir. Bir facebook sayfası açtığınızda sayfanın güncel olması ilerleyebilmeniz için son derece önemlidir. Paylaşımlarınız belli aralıklarla ve sürekli olmalıdır. Aynı zamanda insanların beğenisi toplayacak güzel paylaşımlar yapmalısınız. Konuyu bir örnekle açıklamak gerekirse şiir sayfaları büyük ilgi çekmektedir. Bunun için şairlerin sevilen şiirlerini paylaşacağınız bir sayfa açabilirsiniz. Bu paylaşımları fotoğraflarla desteklemek de önemlidir. Çünkü fotoğraflar facebook sayfasının en ilgi çekici yanıdır. Şiirlerle ilgili hoş fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Facebook’ta Tanıtımlarla Popüler Ol - Facebook’ta Tanıtımlarla Popüler Ol

Etiket Yapmak

Facebook sayfasında etiket yapmak en çok beğeni getiren haraketlerden biridir. Sayfanızda paylaşım yaparken 10 arkadaşınızı etiketlediğinizde onlar da size beğeni olarak cevap verecektir. Paylaşımı gören diğer kişiler de size beğeni getirecek. Böylelikle normalden daha fazla beğeni alacaksınız.

Diğer Sayfalara Tanıtmak

Açtığınız sayfanın tanıtımı için diğer sayfaların yorum bölümüne yorumunuzu bırakabilirsiniz. İnsanları sayfanızı beğenmeye davet edebilirsiniz. Gruplarda paylaşım bırakabilirsiniz. Böylelikle sayfanıza girip başarılı gören kişiler sizi takip edebilir. Başka sayfalara girip küçük adımlarla tanıtım yapmak sizi zorlayabilir. Bu durumda facebook beğeni arttırma siteleri ile iletişim kurarak kısa zamanda beğeni oranınızı arttırabilirsiniz.

Forumlarda Tanıtmak

Bu madde için link bırakmak da diyebiliriz. Özellikle belli alanlara yönelik bunu yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse edebiyat başlığındaki bir forum alanına şiir sayfanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Grup\ sayfanızı ismiyle birlikte buradan tanıtabilirsiniz. Buralardan çok fazla takipçi ve bununla birlikte beğeni toplayabilirsiniz. Çünkü forum alanları belli ilgi alanındaki kişilerden oluşmaktadır.

Facebook beğeni siteleri bütün bu çabalarınızın daha kısa sürede cevap vermesini sağlayacaktır. Bu siteler yardımıyla az zamanda çok takipçi ve beğeni kazanabilirsiniz.

Leave A Comment