Facebook’ta Süreli Beğeniler

2017-07-06T12:32:25+00:00

Facebook’ta diğer kullanıcıların daha çok ilgisini çekecek, popüler konularda, güncel alanlarda paylaşımlar yaparak daha çok beğeni toplayabilirsiniz. Ancak bu süreç doğal ve kendiliğinden gerçekleşeceği gibi iki günde yüzlerce takipçi sayısına ya da arkadaşa sahip olmayı beklemeniz biraz hayal olacaktır. Çok fazla beğeni alan sayfalara ya da profillere baktığınızda belki de yıllardır çok farklı bir alanda artık uzmanlaşmış olduklarını, güçlü niteliklere sahip olduklarını göreceksiniz. Sizin bu tarz bir avantajınız yok ve Facebook beğeni nasıl arttırılır merak ediyorsanız, üzülmeyin bunun da bir yolu var.

Facebook beğeni satın alma

Bu alanda hizmet veren bir web sitesi aracılığıyla ne kadar süreli ve kaç tane beğeni sayısına sahip olmak istiyorsanız, çok az bir ücret karşılığı bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Beğeni yapacak kişiler bot denilen sistem ara yüzündeki robotlar olabileceği gibi bunu tercih etmezseniz gerçek kullanıcılardan oluşan ve gönderilerinizi beğenen bir topluluğu da sahip olabilirsiniz. Tabii bunun için ödemeniz gereken miktar da bir nebze daha yüksek olacaktır. Ya da istediğiniz takdirde hizmetten faydalanma süreniz boyunca beğenilerin sizin tercihleriniz doğrultusunda belirli günlerde, ya da belirli saat aralıklarında düzenli olarak beğeni yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Facebook’ta Beğeni Sayısı Artırma - Facebook’ta Süreli Beğeniler

Facebook beğeni siteleri güvenilir mi?

İnternet ortamı bilgi ve hizmet alanlarında inanılmaz olanaklar sunabilmesinin yanı sıra maalesef bunları suiistimal eden birçok yazılım ve kişi de bulunmakta. Ancak Facebook beğenisi satın alabileceğiniz tüm siteler tehlikeli ve risklidir diye bir kural da yok. Burada dikkat etmeniz gereken husus karşı tarafın sizden ne gibi bilgileri istediği, sahip olduğu web sitesinin görünüşünün size ne denli güven verdiği, karşı tarafla iletişiminizin ne derece sağlıklı yürüdüğü. Sizi dolandırmak gibi bir niyeti olan kişi ya da web sayfası robotunun sorduğu sorular ve almaya çalıştığı cevaplardan bunu az çok anlayabilirsiniz. Öte yandan ödeme yaparken sayfanın kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi ne denli koruma altına aldığı da önemli. Mümkünse 3D secure yöntemi ile ödeme yaparak endişelenmeden beğenilerinizdeki artışın keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Leave A Comment