Facebook’ta Nasıl Daha Fazla Beğeni Gelir?

2017-07-10T18:24:24+00:00

Facebook beğeni arttırma yöntemleri nelerdir? Çok sayıda facebook kullanıcısı artık arkadaş çevresinden çıkıp daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyor. Bunun için uzun yıllar edindiği facebook tecrübelerini kullanmayı tercih ediyor. Ama tecrübeleriniz arasında bilmediğiniz yöntemler de olabilir. eğer kısa sürede facebook beğenisi nasıl artar sorusunun cevabını merak ediyorsanız makalemizin devamından  yararlanabilirsiniz.

Facebook Takipçi Arttırma Siteleri

Evet, yanlış duymadınız. O büyük sayfaların çoğu bu yöntemi kullanıyor. Facebook beğeni arttırmasiteleri bu konuda size en çok fayda sağlayacak yöntemlerden biridir. Bu siteler yoluyla beğeni sayınız anında artarken bu durum diğer ziyaretçilerin de ilgisini çekecektir. Çünkü üye üyeyi çekiyor. Boş bir sayfayı kimse beğenmek istemezken üye sayısı yüksek bir sayfa daha cazip gelecektir. Sayfanızı ziyaret edenlerin beğeni ve üyelik oranını yüksek görmesi ilgisini çekecektir. Böylelikle daha çok kişi üye olmaya başlayacak. Yani mevcut üyeleriniz yeni üyeleri beraberinde getirecektir.

Facebook’ta Nasıl Daha Fazla Beğeni Gelir2 - Facebook’ta Nasıl Daha Fazla Beğeni Gelir?

Kaliteli İçerik Paylaşımı

Yeni bir sayfa açıp çok sayıda kişiye hitap etmeyi düşünüyorsanız öncelikle bir konu belirlemelisiniz. Sayfanız ne üzerine olmalıdır. Konu belirledikten sonra paylaşım tarzınızı belirlemeniz gerekir. Yani örnekle; fotoğraf üstüne yazı yazıp da mı paylaşım yapacaksınız yoksa fotoğraf altı yazılarla mı destekleyeceksiniz? Bunları belirledikten sonra içerik kalitesine dikkat ederek paylaşım yapabilirsiniz. Yaptığınız paylaşımlar ilk günlerde sık olmalıdır. Yani 10, 15 paylaşım yapabilirsiniz. Beğeni oranınız arttıkça da biraz azaltabilirsiniz. Ama en az 6, 7 civarı paylaşım yapmalısınız. Çünkü gün içinde üyeler sizden paylaşım bekleyecektir.

Etiket Yapmak İşe Yarıyor

Başlarda etiket yaparak beğeni toplayabilirsiniz. Henüz sayfanız gelişmemişken etiketlere ağırlık verebilirsiniz. Çünkü etiket demek ismi eklenen kişilerin beğeni ile geri dönmesi demektir. Buna ek olarak söz konusu etiketli kişilerin arkadaş listelerini de dahil edersek beğenileriniz gittikçe artacaktır. Bu kişiler hem arkadaşlarının etiketli olduğu paylaşımları beğenecek hem de sayfanızı beğenmeyi tercih edebilecektir.

Yukarıdaki yöntemleri adım adım denemelisiniz. Sabırlı olduğunuz takdirde facebook beğeni arttırmasitelerinin de desteğiyle kısa zamanda geniş bir çevre oluşturabilirsiniz.

Leave A Comment