Facebook’ta Engelleri Yok Sayın!

2017-07-14T15:32:33+00:00

Facebook beğeni engeli ne zaman kalkar? Facebook kullanıcılarının bazıları bazı durumlarda engelle karşılaşabiliyor. Bu engelin çeşitli nedenleri var elbette. Kimileri durmaksızın arkadaş ekleme yoluna gidiyor. Tanımadığı kişileri peş peşe eklemek de engel yemesine neden olabiliyor. Bazıları da eklemeye çalıştığı kişilerden spamlanıyor. Bu durum da ona engel olarak dönebiliyor. Kısacası arkadaş eklerken ve sayfa beğenirken fazla aceleci olmak sizin engel yemenize sebep olabilir. peki bu durumlardan nasıl kurtulabilirsiniz? En kısa sürede eski durumunuza gelebilir misiniz?

Engelle Karşılaştıysanız Sürenizi Bekleyin

Facebook beğeni engeli kaç gün sürer diyenlerin sesini duyuyoruz. Aslında ilk olarak tek yapmaları gereken beklemektir. Çünkü engelin kalkması için öncelikle verilen sürenin geçmesi gerekir. Size ilk uyarıda 1 hafta engel . Eğer ikinci kez aynı durumu devam ettirirseniz 2 hafta ve bu böyle sürer gider. 1 ay, 2 ay ve hatta yıl boyunca engeli kalkmayanlar olabilir. bu sürenin geçmesini bekleyerek sorunun çözülmesinden sonra beğenilere devam edebilirsiniz. Ama bu kadar sabredemem diyorsanız sıradaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Facebook’ta Engelleri Yok Sayın2 - Facebook’ta Engelleri Yok Sayın!

Ayarlardan Uygulamaları Kaldırmak

Facebook’ta engel ile karşılaşanların bu süreyi beklemek dışında yapabilecekleri şeyler de var aslında. Bunların her biri çeşitli durumlarda işe yaramaktadır. En başta söyleyebiliriz ki en garanti yol süreyi beklemektir. Ama bunun dışında facebook sayfanızın ayarlar bölümünü açıp buradan yaptığınız işlemlerle engeli kaldırmayı deneyebilirsiniz. İlk olarak ayarlardan uygulamaları bulun. Bu uygulamalar sekmesine tıkladığınızda karşınıza bütün uygulamalarınız çıkacaktır. Çıkan bu uygulamaların yanında çarpılar(x) olacaktır. Tek tek bütün bu çarpılara tıklamanız gerekir. Böylelikle bütün uygulamaları kaldırmış olacaksınız. Bu işlemden sonra tek bir işlem kalıyor, o da sayfadan çıkış yapmaktır. Çıkış yapıp tekrar aynı sayfaya giriş yaptığınızda beğeni engelinin kalktığı görülebilir. Ama unutmayın sonuçta size verilen bir süre var. Sunulan yöntemler kesin olmasa da bu en çok geri dönüş alan yöntemdir.

Beğenilerden Vazgeçin

Yukarıda da belirttiğimiz gibi engelinizden kurtulmanızın kesin yolu süreyi beklemek olduğundan bu yöntemi alternatif olarak deneyebilirsiniz. Kimi durumlarda dönüt alınabilen bir yöntemdir. Bunun için bütün beğenilerden vazgeçin ve sonra tekrar beğenmeye başlayın.

Ayrıca facebook beğeni arttırma siteleri ile yaptığınız eklemelerden spam yeme durumundan da kurtulabilirsiniz. Çünkü otomatik olarak beğeni ve takipçi alabileceğiniz sitelerdir.

Leave A Comment