Facebook’ta Beğenilmenin Püf Noktaları

2017-07-11T18:25:44+00:00

Facebook hesabı olmayan neredeyse yok gibi. Uzun yıllar kişisel hesabını kullanıp da bir sayfa açmayı düşünenlerin sayısı da artıyor. Böylelikle bir hobi sayfası açılabiliyor. Ya da güzel sözler paylaşılan bir sayfa. Ya da iş yerinin tanıtımını yapan bir sayfa da olabilir. açılan yeni sayfada arkadaşlar, yakınlar davet ediliyor. Ama onlar sizin işinizden zaten haberdardır. Daha geniş kitlelere nasıl ulaşacaksınız? Facebook beğeni arttırma yöntemleri nelerdir? Bunun bir yöntemi var elbette. Hatta bir den fazla yöntemden bahsedebiliriz. Şimdi de o yöntemlere göz gezdirelim.

Gruplara ve Forumlara Link Bırakmak

Bu yöntemi uygularken bazı engellerler karşılaşabilirsiniz. Çünkü gireceğiniz site ya da sayfa ve grup sizin sayfanızın reklamını yapmanıza izin vermeyebilir. Reklam yapmak için bıraktığınız linkler kaldırılabilir. Bu nedenle girdiğiniz site ya da grubun kurallarına önce bakıp sonra böyle bir paylaşım yapabilirsiniz. Bununla birlikte link vermek engelleniyorsa siz de başka bir yöntemle aynı ortamlarda reklamınızı yapabilirsiniz. Sayfanızın adıyla girip bir yorum paylaşsanız size kim ne diyebilir ki? Ya da sayfanızdaki paylaşımlardan birini oraya yazabilirsiniz. Şiir ve yazı bırakabilirsiniz. Etkili bir yorum bıraktıysanız eminiz ki birileri size dönüp sayfanızı inceleyip beğenecektir. Böylelikle aktif üyeler edinmiş olacaksınız. Facebook beğeni arttırma konusunda en iyi yöntemlerden biridir.

Facebook’ta Beğenilmenin Püf Noktaları - Facebook’ta Beğenilmenin Püf Noktaları

Etiketlerden Yararlanmak

Facebook sayfalarında da diğer sosyal ağlar gibi etiket yöntemi uygulanıyor. Ama bu yöntemin uygulaması biraz farklı oluyor. Öncelikle sayfanızda paylaşım yapacakken yanına tanıdığınız bazı kişilerin ve arkadaşlarınızın isimlerini etiketleyin. Böylelikle bu paylaşımlar onların sayfalarında da görünecek ya da arkadaşlarınız bu etiketlerden haberdar olacaktır. Doğal olarak paylaşımınızı etiketli kişiler beğenecek. Bununla birlikte onların beğendiğini ya da etiketlendiğini gören arkadaşları da aynı şekilde beğeni yapacak. Böylelikle bu kişiler sizin sayfanızı da beğenmeye gidecektir.

Kaliteli Paylaşımlar Yapmak

Yukarıdaki yöntemlerin hepsi kendi içinde son derece önemli ama paylaşımlarınız kaliteli ve güncel olmadıktan sonra insanlar sayfanızı beğense de bir süre sonra vazgeçecektir.

Bütün bunlara facebook beğeni arttırma siteleri yoluyla gelen beğeniyi eklediğimizde hedefinize kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Leave A Comment