Facebook Beğeni Satın Al

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Facebook Beğeni Sayısı: Loading...

Ülke Hedefleme

Facebook Sayfa URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer Facebook beğeni siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa sipariş sonrası bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Satın Al
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Bana belirli ülkelerden hedeflenmiş Facebook beğenisi sağlayabilir misiniz?

Eğer yukarıda ülke hedefleme sistemimizde ilgilendiğiniz ülke mevcutsa, evet elbette sağlayabiliriz. Ülke hedefleme sistemimizi otomatik olarak görüntülüyorsanız ve değiştirilemiyorsa kitleniz genel olarak tanıtılacak ve belirli bir hedefleme mümkün olmayacaktır. Extlikes, Facebook beğeni satın al hizmetleri kapsamında çalışmalarını sürekli olarak geliştirmektedir.

Extlikes’ın Facebook sayfa beğendirme servisinden Facebook beğeni satın aldım. Gelen bu Facebook beğeniler gerçek mi?

Evet elbette. Sayfanızın büyük bir kitleye tanıtıyoruz ve beğenmek isteyen herkes kendi özgür iradesi ile beğenebilmektedir. Sayfaları beğenmeleri için kullanıcılara ödeme yapmıyor veya birçok rakibimiz gibi bot ya da tıklama bazlı yazılımlar kullanmıyoruz. İnternette Extlikes ve Facebook reklamlarının karşılaştırmasını bulabilirsiniz. Bu doğrultuda bir çok araştırmanın sonucu olarak size şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Extlikes sayfa büyütme konusunda Facebook’a kıyasla oldukça uygun fiyatlı ve hızlı bir çözümdür.

Kısıtlamaları etkinleştirilmiş bir Facebook sayfası için de hizmet verebiliyor musunuz?

Facebook beğeni satın al işleminden önce şiddetle sayfanızdaki herhangi bir kısıtlamayı kaldırmanızı öneriyoruz (ülke veya yaş kısıtlamaları gibi). Eğer herhangi bir kısıtlama var ise, ödeme yaptığınız miktardan önemli ölçüde daha az bir hayran kitlesine sahip olursunuz ki, bu özel konuda sorumluluk kabul etmiyoruz. Eğer herhangi bir kısıtlama aktif ise lütfen konuyu görüşmek için siparişinizi vermeden önce bize bir e-posta gönderiniz.

Facebook sayfa beğeni satın aldım. Ancak henüz sayfamı kimse beğenmiyor. Bir sorun mu var?

Siz Facebook sayfa beğeni satın aldıktan sonrasında tanıtım kampanyanızı başlatmamız için lütfen bize en az 48 saat müsaade ediniz. Birçok sipariş 24 saatten kısa bir süre içerisinde başlatılmaktadır ancak tanıtım kampanyanız, sayfanızın türüne, siparişinizin boyutuna ve taleplerinize bağlı olarak özel bir kurulum veya ek çaba gerektirebilir. Eğer çok uzun süre beklediğinizi düşünürseniz ve sabırsızlanmaya başlarsanız bize dostane bir e-posta gönderiniz ve biz de size en kısa süre içerisinde dönüş yapalım. Siparişiniz ile ilgileneceğiz ve siparişinizi hayata geçirmek için olabildiğince hızlı davranıyor olacağız.

Extlikes Facebook beğeni kampanyalarını üçüncü taraf tanıtımlar ile birlikte kullanabilir miyim?

Evet. Her ne kadar önerilmese de başka bir firmanın tanıtım kampanyası veya Facebook Reklamları ile birlikte hizmet verebiliriz. Önermemizin sebebi ise kendi çalışmalarımız, bir başka firmanın çalışmaları ile karıştırılabilinir veya tam tersi olabilir. Müşterilerimizin yaşadığı sorunların büyük bir çoğunluğu bizimle birlikte birden fazla şirketten satın aldıkları tanıtım kampanyalarıdır ve beğenilerin hangi kampanyadan geldiğini öğrenememeleridir. Sayfanız için aynı zamanda ne kadar az tanıtım kampanyası yürütürseniz, sonuçlardan hangi tanıtım kampanyasının sorumlu olduğu ile ilgili o kadar az kafa karışıklığı yaşarsınız.

Facebook sayfa beğenileri ile sayfa hayranları aynı şey midir?

Evet. Eğer sayfanız için daha fazla Facebook hayranı elde etmeniz için size yardımcı oluyorsak, "beğeni" miktarınız artacaktır; ikisi de aynı şeydir.

Facebook Reklamlarını kullanmaya izni verilmeyen bir Facebook sayfası için Facebook sayfa beğendirme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Facebook Reklamlarından bağımsız olarak çalışıyoruz. Bu yüzden Facebook Reklamlarında görüntülenmesine izin verilmeyen bir sektörde faaliyet gösteren şirketiniz var ise (elektronik sigaralar, yetişkin içerikleri, vb.), sayfanızı büyütmenize yardımcı olabiliriz.

Kişisel Facebook hesapları için de hizmet veriyor musunuz?

Evet ancak kişisel Facebook hesaplarının beğeni alması mümkün değildir. Facebook profilinizde "Takip Et" butonunu aktif etmeli ve ardından Facebook takipçileri konusunda hizmet almak için bu sayfanın üst kısmında bulunan "Takipçiler" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Facebook sayfa beğendirme hizmetinizden faydalandım. Sipariş ettiğim miktardan daha çok beğeni elde ettim. Bu beğeniler sayfamda ne kadar kalacak?

Facebook beğeni arttırma için yardımcı olduğumuz müşterilerimizin beğenileri daimdir. Geçici beğeniler yerine daimi beğenileri garanti edebilen birkaç şirketten birisiyiz ve yüksek kaliteli hizmetlerimizi sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Sağlayabileceğiniz Facebook beğeniler ile ilgili herhangi bir sınırlama var mıdır?

Hayır, tamamen sınırsızdır. 1 milyon hayrana kadar fiyatlandırmamız bulunuyor ancak bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, kişiselleştirilmiş bir fiyatlandırma için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Ayrıca büyük firmaların ve ünlülerin milyonlarca hayran edinmesine yardımcı olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Facebook sayfa beğendirme hizmetinizin daha ucuz çözümlerden farkı nedir?

Ana sayfamız, benzer hizmeti sunan daha ucuz şirketler ile aramızdaki karşılaştırmanın iyi bir örneğidir. Ana sayfamızdaki içeriğin özeti şu şekildedir: daha yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz, projenize garanti veriyoruz, bize ulaşmak istediğinizde hep buradayız ve sizi aldatmıyoruz. Kuruşlar üzerinden beğeniler sunan daha ucuz şirketler genellikle haftalar içerisinde eriyip, giden hayran kitleleri oluşturmak için yazılımlar kullanmaktadır ve herhangi bir sorunda karşınızda muhattap bulmak imkansızdır. Bize, kalite için ödeme yaparsınız. Extlikes ödemenizin karşılığı olarak size kaliteli hizmet sunar. Biz de biliyoruz ki ömür boyu sunduğumuz garanti için Extlikes'dan Facebook beğeni satın alıyorsunuz.

Facebook beğeni hizmetiniz, benim Facebook ile sorun yaşamama neden olacak mı?

Yıllardır müşterilerimize sayfalarını büyütmeleri için yardımcı oluyoruz ve hizmetlerimizi kullanan tek bir müşterimizin bile sayfası henüz Facebook'dan kaldırılmadı. Genelde yazılım veya proxy aracılığıyla binlerce sahte beğeni satın almak size sorun yaratır. Ancak bizim Facebook beğeni satın al hizmetimiz, müşterilerimizin sayfalarını büyütmeye yardımcı olmak için herhangi bir yazılım veya proxy kullanmıyoruz; almalarını sağladığımız beğeniler gerçek profillere sahip, gerçek insanlar tarafından edinilmektedir. Hizmetlerimizi kullanmak tamamen güvenlidir.

Büyük Facebook sayfa beğendirme işlemleri için indiriminiz var mı?

Evet var ve yukarıdaki sipariş sayfamıza kodlanmış durumdadır. Satın almak istediğiniz beğenileri arttırmak için çubuğu sağ tarafa doğru çektikçe, yapılan indirimin de kademeli bir şekilde arttığını göreceksinizdir. Fiyatlandırmamız olabildiğince rekabetçidir ve indirimlerimiz toplu satın alımlar ve bayiler için tasarlanmıştır. Extlikes'da hizmetlerimiz için en iyi fiyatı sunmayı garantiliyoruz.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook Sayfa Beğeni Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.