Facebook Sayfa Tanıtımı Hangi Yollarla Yapılır?

2017-05-01T18:02:46+00:00

En çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan Facebook, sadece arkadaşlar ile iletişim kurma ve paylaşım yapma özelliklerine değil, sayfa tanıtımı yapma, reklam verme ve daha birçok faklı özelliğe sahip olmuş durumdadır. Durum böyle olunca sosyal medyanın gücünden faydalanmak isteyen ve burada verilen reklamlar ve de yapılan tanıtımlar sayesinde daha geniş kitleye ulaşmak isteyen kişi ya da markalar var olmaya başlamıştır. Bunun için Facebook sayfa tanıtım özelliğinden faydalanmak yeterli olmaktadır. Facebook üzerinden kurmuş olduğunuz bir sayfanın, işletmenin ya da ürünün tanıtımını yaparak çok daha fazla kişiye vermiş olduğunuz hizmeti ulaştırma şansı elde edebilirsiniz.

facebook sayfa tanitimi 300x188 - Facebook Sayfa Tanıtımı Hangi Yollarla Yapılır?

Bedava Facebook Sayfa Tanıtımı Yapma

Facebook sayfa reklamı yapma bedava bir şekilde kullanabileceğiniz alanı da içerisinde barındırmaktadır. Facebook reklamlarını bedava kullanabilmek için Facebook size 100 dolarlık bedava reklam bütçesi ayırmaktadır. Hazırlamış olduğunuz bir Facebook reklamının yan tarafta bulunan reklam panelinde görünmesini istiyorsanız, bu bütçeden faydalanarak bedava sayfa tanıtımı ya da reklam verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook sayfanızın ya da reklamını oluşturmuş olduğunuz marka veya sitenin çok daha geniş kullanıcılara ulaşmasını, hatta dünyanın her yerinden insanlara kadar gitmesini istiyorsanız, Facebook reklam verme alanını kullanabilirsiniz. Facebook sayfa tanıtımı yapma ücretleri ulaşmak istediğiniz kitleye ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterecektir.

facebook reklamlari 300x169 - Facebook Sayfa Tanıtımı Hangi Yollarla Yapılır?

Extlikes İle Facebook Sayfa Tanıtımı Yapma

Facebook sayfa tanıtımı yapmak isteyen herkes sayfasının ya da markasının tanıtımını Facebook üzerinde yapabilmek için Extlikes üzerinden sayfa tanıtımı satın alabilirler. Çok daha geniş kitlelere ulamanızı sağlayan Facebook sayfa tanıtımını her bütçeye uygun fiyatlar ile gerçekleştiren Extlikes, ulaşmak istediğiniz bütün kitleye sizi en kolay yoldan ulaştırmayı başarmaktadır. Facebook sayfa beğenilerini arttıran ve de Facebook sayfalarının daha çok büyümesini sağlayan Facebook sayfa tanıtımı, Extlikes tarafından gerçekleştirilerek, adınızın ve markanızın daha fazla büyümesine yardımcı olmaktadır. Facebook sayfa tanıtımı yapma işlemini gerçekleştirmenin yanı sıra Extlikes sitesi ile de en etkili şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir durumdur. Ulaşmak istediğiniz kitleye en kısa süre içinde sizi ulaştırmayı başaran Extlikes ile Facebook sayfa tanıtımlarınızı etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Leave A Comment