Facebook İstek Hilesi

2017-05-12T14:59:28+00:00

Facebook hem işletmeler için hem de kişisel olarak kullanılabilen bir sosyal paylaşım platformu. Facebook profil ayarlarınızda takip edilme ayarlarınız açık ise takip edilebilirliğinizi sağlayabilirsiniz. Sizi takip eden kullanıcılar paylaşım yaptığınızda sizi arkadaş listesindeki kişiler gibi paylaşımlarınızı görme imkanı bulurlar. Takipçi satın alınması takip edilme sayınızı yükseltecek uygulamalarımız mevcut olduğu gibi arkadaşlık sayısını artırmak için organik kullanıcılardan oluşan facebook istek hilesi 2017 yılında facebook içerisinde çok sık kullanılmakta. Facebook takipçi kişi sayısını ve arkadaş sayınızı yükseltmek için extlikes ile iletişim kurduğunuzda gerçekleştirebileceğiniz bu işlem hem çok ekonomik hem de güvenilir.

facebook-arkadas-cogalma.jpg- Facebook İstek Hilesi

Facebook Takipçi Ve Arkadaş Sayısı Artırma

Extlikes sadece ülkemizde değil küresel bazda çalışan bir firma. Bu nedenle yaptığı kodlamalar ve kullandığı yazılımlar ülke hedefleme sistemi kullanarak yapılmaktadır. Facebook takipçi ve arkadaşlık hizmetini satın aldığınızda ülke hedefleme sistemi kullanarak takipçilerinizi ve arkadaşlarınızı seçebileceksiniz. Sipariş ettiğiniz hedef kişi sayısı oluştuğunda zaten bu artışla beraber gelecek kişi potansiyeli de oluşacaktır. Fazla takipçi veya arkadaş listesine sahip olmak facebook istek hilesi ile mümkündür. Bu sosyal paylaşım platformu medya destek hizmetini Extlikes güvenilir ve ekonomik planlarla size sunmaktadır.

facebook-arkadas-ekleme-hilesi.jpg- Facebook İstek Hilesi

Extlıkes İle Ömür Boyu Garanti

Bir facebook sayfanız varsa ve kurumsal bir firmaya sahipseniz facebook beğenileri ve takipçileri kadar arkadaş listesi de önemli olacaktır. Extlikes ile facebook beğeni, facebook arkadaşlık ekleme hizmeti ve facebook takipçi kazandırma için facebook istek hilesi satın alabilirsiniz. Satın aldığınızda her hangi bir değişikliğin oluşması bazen 24 saat olabileceği gibi bazwen de anlık olarak takipçiler veya beğeniler görüntülenmeye başlayabilir. Beğeniler arkadaşlıklar ve takiplerin Türkiye içerisinden olmasına gayret edilerek oluşturulan yazılımızla ömür boyu garanti veriyoruz. Yani Extlikes’ tan hizmet satın aldığınızda diğer firmalardaki gibi hizmet satın alımından sonra yok olan kullanıcılar olmayacaktır. Hesabınız daima Extlikes garantisi ile ömür boyu korunacaktır. Hizmetimizi satın almadan önce facebook sayfanızın ayarlar kısmından kısıtlamaları kontrol etmeli, eğer kısıtlama varsa, ülke ve yaş kısıtlamaları gibi kısıtlamaları profilinizden kaldırmanız gerekmektedir.

Leave A Comment