Facebook Etiketleme Kullanımı İhmale Gelmez

2017-07-15T14:30:56+00:00

Facebook beğeni sayısını arttırmak sayfa sahiplerinin ve çok sayıda kişinin ilgilendiği bir konudur. Kim istemez ki paylaşımlarının yüzlerce kişi tarafından beğenilmesini ve yorul almasını. İnsanlar sizin paylaşımlarınızı beğenip bir de altına yorum bıraksın. Paylaşımlarınız çok sayıda kişi tarafından paylaşılsın ve her geçen gün daha çok kişiye ulaşsın. Elbette bir sayfanız varsa bunu daha geniş kitlelere ulaştırmak istersiniz. Ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız size belli bir başlı yöntemleri sunalım.

Beğeni Arttırma Siteleri

İlk duyduğunuzda yabancı olabilirsiniz. Ama kısa zamanda başarıya ulaşan sayfaların çoğu bu yöntemi kullanıyor. Facebook beğeni arttırma siteleri yardımıyla çok sayıda sayfa başarıya ulaşmıştır. Tek yapmanız gereken bu sitelerle iletişime geçmek olacaktır. Üstelik beğeni, takipçi gibi çeşitli konularda destek alabilirsiniz. Böylelikle takipçi sayınızı ve beğeni oranlarınızı görenler sizin sayfanızı takip etmeye değer bulacaktır. Çünkü maalesef beğeni beğeniyi çekiyor. Takipçi de takipçiyi diyebiliriz.

Facebook Etiketleme Kullanımı İhmale Gelmez - Facebook Etiketleme Kullanımı İhmale Gelmez

Etiketleme Yöntemini İhmal Etmeyin

Etiket bütün sosyal medya hesaplarında kullanılıyor ve çok işe yarıyor. Ama her ağın etiket sistemi birbirinden çok farklı. Facebook’ta da benzer bir yöntem kullanacaksınız ama daha etkili olduğunu göreceksiniz. Öncelikle açtığınız sayfada paylaşım yapacaksınız. Bu paylaşımların yanına da etiket koyacaksınız. Tanıdıklarınızı, arkadaşlarınızı ya da konuyla ilgili bulduğunuz kişileri etiketleyerek paylaşımınızı daha çok kişinin görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece hem etiketlediğiniz kişiler hem de onların arkadaş çevresinden beğeni gelecek. Yani etiketleriniz site beğeni olarak dönecek. Doğal yolla yapacağınız en avantajlı beğeni toplama yöntemi etiket yöntemidir.

Facebook beğeni arttırma siteleri yanında en çok bu yöntemden fayda görebilirsiniz.

Başka Sayfa ve Sitelere Link Bırakmak

Link bırakma yöntemi de işe yarar bir yöntemdir. Ama her zaman ve her yerde kullanmanıza izin verilmeyebilir. Bazı sayfalar reklam yapmanızı yasaklayabilir. Bu durumda bıraktığınız link kaldırılabilir. Bu nedenle link verebileceğiniz sayfalardan faydalanmalısınız. Ya da hiç link ile uğraşmadan doğrudan sayfa adıyla yorum bırakabilirsiniz. Yorum kısmına ilgi çekici bir şeyler yazabilirsiniz. İnsanlar doğrudan hesabınıza girerek neler yaptığınızı merak edecektir.

Bütün bu yöntemler facebook beğeni siteleri ile birlikte daha çok etkili olacaktır.

Leave A Comment