Facebook Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır?

2017-07-05T12:27:15+00:00

Dünyadaki toplam ülkelerinin nüfusunun yarısının fazlasından daha fazla kullanıcıya sahip olan Facebook, kendi başına bir ülke aslında. Dolayısıyla yazılı, yazısız, sözlü bazı kuralların gerekliliği de aşikâr. Özellikle son yıllarda insan haklarını, bireysel özgürlükleri, sosyal medyada sağlıklı bir şekilde gezinmek isteyen insanların güvenliğini sağlamak amacıyla daha sıkı önlemler alınmış durumda. Facebook beğeni kapatma özelliği gibi özellikler ise her geçen gün uygulamanın ara yüzüne eklenerek daha fazla tatsız olayın yaşanmasını engellemeyi amaçlıyor.

Facebook beğeni engelinizi nasıl kaldırırsınız?

Haklı ya da haksız bir sebepten ötürü engellenmiş ve engelinizin ne zaman kalkacağına dair de net bir bilgi elde edememişseniz bu durum biraz can sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Facebook’un güvenlik önemleri her ne kadar oldukça gerekli olsa da bazen ipin ucunu kaçırarak gereğinden fazla baskı ve yasak politikası uygulayabiliyorlar. Kendilerine ulaştığınızda ve Facebook beğeni engeli ne zaman kalkar diye sorduğunuzda sizi tatmin ve mutlu edecek bir cevap alabileceğiniz gibi belirsiz bir tarihle de karışılabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hiç uğraşmanıza gerek olmadan engelinizi kaldırmanızı sağlayacak basit uygulamalara yönelebilir, bu alanda hizmet veren diğer sitelerden destek alabilirsiniz.

Facebook Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır2 - Facebook Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook beğeni engelini kaldırma siteleri nasıl çalışır?

Aynı Facebook beğenilerini artırma konusunda olduğu gibi aynı mantıkta çalışan beğeni engelini kaldırma siteleri, Facebook beğeni engeli kaç gün olursa olsun küçük bir ücret karşılığında engelinizi tamamen kaldırarak uygulamada rahat bir şekilde yeniden gezinmenize yardımcı olabilirler. Siz de engellendiğiniz ilk günden itibaren internette dolaşan ve engeli kaldırma adı altında servis edilen çok fazla sayıda güvensiz ve hem Facebook profiliniz hem de bilgisayarınızdaki diğer kişisel verileriniz için riskli olabilecek uygulamalara hiç başvurmadan bu alanda hizmet veren bir siteyle kolayca iletişime geçerek hızlı bir şekilde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Engeliniz kalktıktan sonra Facebook size hiçbir şekilde uyarı niteliğinde bir bildirim göndermeyecek yani engeli manuel olarak kaldırdığınızın farkına bile varmayacaktır. Dolayısıyla endişelenmeden bu tarz yöntemlerle karşılaştığınız tatsız durumun üstesinden ustalıkla gelebilirsiniz.

Leave A Comment