Facebook Beğeni Arttırmada 3 Önemli Adım

2017-07-13T14:28:16+00:00

Her geçen gün büyüyen facebook sosyal ağı çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Bu alanlardan biri de sayfa oluşturmaktır. Uzun yıllar sayfa yönetenler olduğu gibi bu işe daha yeni adım atacaklar da olabilir. en başından bol beğenili ve büyük bir kitleye sahip sayfa oluşturmanın heyecanı duyulur. Ancak sayfa oluştuktan sonra bir durgunluk yaşayabilirsiniz. Neden bu kadar az beğeni geliyor? İnsanlar sayfanızı neden beğenmiyor ve paylaşımlarınıza tepki vermiyor?

Facebook Link Paylaşımı

Birileri sayfanızı görmüyor ve beğenmiyorsa muhtemelen ondan haberdar değildir. Size düşen onları haberdar etmektir. Bulduğunuz her fırsatta safa tanıtımı yapmalısınız. Facebook beğeni arttırma konusunda ilk olarak sayfanızı kişisel hesabınızda paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaş çevrenizin bundan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Buradan doğal takipçileriniz gelebilir. Ama herkes beğenmeyecektir. İkinci adım onları sayfayı beğenmeye davet edin. Böylelikle davetinizi geri çevirmek istemeyip de beğenenler de olacaktır.

Sıra geldi forum alanlarına ve internet sitelerine. Sizinle aynı konuda başlık açan forum sitelerine ve diğer sitelere link bırakabilirsiniz. Linke tıklayanlar doğrudan hesabınızı görecektir. Ama dikkat edin her yerde link paylaşamazsınız.

Facebook Beğeni Arttırmada 3 Önemli Adım2 - Facebook Beğeni Arttırmada 3 Önemli Adım

Diğer Sayfaları Takip Edin

Facebook beğeni arttırma yöntemleri konusunda ikinci adım başka sayfaları takip ederek iletişime geçmektir. Bu durum sizin iletişime açık biri olduğunuzu gösterir. Yapılan paylaşımlara ilgi çekici yorumlar bıraktıysanız oradan yeni beğeniler almanız mümkündür. İnsanlar sizin çabalarınızı görüp olumlu tepki verecektir.

Beğeni Siteleri ile Kolay Çözüm

Facebook beğeni arttırmada en kolay çözüm yolu facebook beğeni arttırma siteleri ile irtibat kurup onların desteğini almaktır.

Bu sitelerden size istediğiniz sayıda beğeni gelebilir. Böylelikle en kısa zamanda en çok beğeniye ulaşırsınız. Başka insanların da ilgisini çekebilirsiniz. İnanın facebook kullanıcılarının çoğu beğeni oranı yüksek sayfaları takip etmeyi seviyor. Yani ne kadar çok beğeni ve yorum yapılan bir sayfa ise o kadar çok ilgi görüyor. Yeni takipçiler ve üyeler kazanmanızın bir yolu da bu sitelerin size vereceği destekten yararlanmaktır.

Yukarıdaki yöntemlerin her biri farklı açılardan faydalıdır. Hepsini yerli yerinde kullanarak istediğiniz düzeye ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment