En İyi 5 İnstagram Fotoğraf Uygulaması

2017-04-21T13:50:47+00:00

Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağları arasında yer alan İnstagram, bireyleri memnun eden, keyifli uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sosyal ağların popülerliğinin artması ile birlikte kısa süre içerisinde adından söz ettiren İnstagram, bireylerin aktif olarak fotoğraf paylaşımı yaptığı bir alan olarak bilindiği için kullanılan fotoğraf programları büyük önem taşımaktadır. Bu noktada İnstagram filtre programı ihtiyacı duyan kullanıcılar adına birbirinden farklı filtre ve fotoğraf düzenleme uygulaması yer almaktadır. Kullanıcılar bu tarz uygulamalar ile İnstagram’da paylaştıkları içerikleri daha kaliteli hale getirebilmektedirler.

instagram fotograf duzenleme uygulamalari 300x206 - En İyi 5 İnstagram Fotoğraf Uygulaması

[ilginiziCekebilir id=”2454″]

Düzenleyici Squaready ve Framatic

İnstagram’da daha aktif olabilmek adına ve daha çok fotoğraf birleştirmek adına Squaready oldukça kullanışlı bir programdır. Farklı programların bir araya getirilerek kolaj yapılabilmesi adına ve daha fazla fotoğrafın kullanılabilmesi adına kullanıcıların çoğu Squaready uygulamasını kullanmaktadır. Aynı şekilde yine Framatic uygulaması ile birlikte kullanıcılar fotoğraflarının boyutlarını küçülterek ya da kenarlarını kırparak İnstagram’a en güzel içeriklerini yükleyebilmektedirler. Bu tarz uygulamalar, İnstagram’ın kendi filtreleri yetersiz kaldığı zamanlarda pek çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede hem görseller daha kaliteli hem de daha renkli olarak takipçiler ile paylaşılabilmektedir. İnstagram fotoğraf uygulamaları, bireylerin takipçilerinin artması ve fenomen hale gelmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır.

instagram fotograf duzenleme 300x206 - En İyi 5 İnstagram Fotoğraf Uygulaması

Görüntü Kalitesi Adına İnstacard ve Piclab

İnstagram’da paylaşılan içeriklerde, paylaşılan fotoğrafın renkli ve canlı olması kadar görüntü kalitesinin de yüksek olması büyük önem taşımaktadır. Kullanıcıların profillerinin daha kaliteli hale gelmesi adına görüntü kalitesini en iyi şekilde ayarlayan İnstacard, aynı zamanda piksellenen görüntünün de ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Fotoğraf üzerine yazı yazabilmeye ya da emoji koyabilmeye yardımcı olan Piclab ise eğlenceli içerik severler tarafından tercih edilmektedir.

Split Lens ile Aynı ve Farklı Eğlenceli Kareler

İnstagram için en iyi fotoğraf uygulamaları olarak değerlendirilen uygulamalardan bir tanesi olan Split Lens, bireylerin fotoğraf karelerini farklı boyutlarda çoğaltmalarına yardımcı olmaktadır. Aynı fotoğraf karesini farklı filtrelerle aynı kolaj karesi içerisinde kullanıcılarına sunan Split Lens, yeni popüler olan bir uygulama olmasına rağmen içerikleri oldukça kalitelidir.

Leave A Comment