En Çok Sizi Beğenecekler

2017-03-31T10:03:49+00:00

Hepimiz beğenilmek istiyoruz. Hadi itiraf edelim İnstagramın bildirim bölümündeki kalp yüzlerce, binlerce beğeniyle dolup taşsın istiyoruz. Peki bunun için neler yapmak gerek? Gelin beraber inceleyelim.

1)Dikkati Üzerinize Toplayın

İnstagramda beğenileri arttırmak istiyorsanız öncelikle ‘ben buradayım’ diyebilmeniz gerek. Kendi isminizi kullanmayacaksanız kendinize çarpıcı ve dikkat çekecek bir isim bulun ve tabi etkileyici bir profil fotoğrafı. Sayfanızda paylaşmayı düşündüğünüz şeyler doğrultusunda bir profil fotoğrafı seçmenizi öneririz.

[ilginiziCekebilir id=”1455″]

instagramda takipcilerin kalici olmasi 300x278 - En Çok Sizi Beğenecekler

2)Yorum Yapın

Sizi tanımayan insanların beğendiğiniz fotoğrafları altına yorum yapın. Beğendiğinizi ifade eden emojiler kullanın. Hatta bazılarını takip edin. İnstagramda en hızlı takipçi kazanma yolu çok takip etmekten geçer. Kısa sürede onlar da sizi takip edecektir. Eğer etmezlerse onları belli bir süre sonra takipten çıkarabilirsiniz.

3)En Güzel Filtreleri Kullanın

Bütün telefonlarda filtreleme için kullanılabilecek uygulama bulmak mümkün. Araştırmalar filtrelenen fotoğrafların İnstagramda daha çok beğeni aldığını gösteriyor. Bu uygulamalarla telefonunuzda fotoğrafı filtreleyebilir ya da İnstagramın kendi filtrelerini kullanabilirsiniz. ‘Clarendon, Gingham ve Juno’ İnstagramın en çok kullanılan filtrelerinden.

instagram takipci uygulamalari 300x206 - En Çok Sizi Beğenecekler

4)Ne Kadar Takipçi O Kadar Beğeni

Takipçi sayınızı arttırdıkça beğenileriniz de artacak. Takipçi arttırmak için takibe takip yapabilir, ya da takipçi satın alabilirsiniz. Bunun için uygun web siteleri mevcut. Düşük bir meblağ karşılığında onbinlerce takipçi alabilirsiniz. İnstagramda takipçi satın alma fotoğraflarınızdaki beğenileri arttıracak ve sizi daha popüler yaparak daha fazla insana önerilmenizi sağlayacaktır.

5)En bilinen Hashtagleri Kullanın

İnstagramın kıyıda köşede kalan bir sayfası olmak istemiyorsanız bol bol hashtag kullanmanızı öneririz. ‘ #love, #instagood, #tbt…’ bunlar en çok kullanılan hashtaglerden. Bunlar takipçi sayınızı arttıracaktır. Ama unutmayın sizi takip edenleri en kısa sürede takip etmeniz gerekiyor. Yoksa takiplerini geri alacaklardır. ‘#tagsforlikes, #picoftheday, #photooftheday’ gibi hashtagler de en çok beğeni getirenlerden. İnstagramda takipçi arttırmak ve beğeni almak istiyorsanız fotoğraflarınızın içeriklerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Yapılan araştırmalara göre içinde bir yüz olan fotoğraflar olmayanlara göre daha fazla dikkat çekiyor. Ayrıca içinde mavi rengi barındıran fotoğrafların daha çok beğeni aldığını biliyor muydunuz? Evet, artık hazırsınız. İnstagramdaki kalp butonunuz dolup taşacak!

Leave A Comment