YouTube Yorum Satın Al

Çağrı Merkezi: 0312 436 7475

Yorum Sayısı: Loading...

Ülke

YouTube Video URL'niz

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Bu yorumlar gerçek midir?

Evet. Videonuza yorum bırakmak isteyen herkes bunu kendi hür iradesi ile gerçekleştirecektir. Bu yorumlar botlar, proxy veya yazılımlar tarafından değil gerçek insanlar tarafından yapılmaktadır.

Yorumlarda ne söylenebileceğini seçebiliyor muyum?

Ne yazık ki, hayır. Nihayetinde bu kullanıcıların ne yazacaklarını kontrol edemiyor veya ne yazmaları gerektiğini söyleyemiyoruz. Videonuzu olumlu bir biçimde paylaşıyoruz ve bu sayede videonuz için olumlu bir yorum alma ihtimaliniz artıyor. Küçük bir sipariş ile başlamanızı öneriyoruz. Bu sayede yorumları değerlendirebilir ve daha sonrasında ek siparişler verebilirsiniz.

Bu yorumlar ne kadar hızlı servis ediliyor?

Bu yorumlar videonuza yavaş ve doğal bir biçimde gelecektir. Birçok YouTube pazarlama şirketinin yaptığı gibi botlar veya otomatikleştirilmiş yazılımlar ile aynı IP aralığından birden fazla yorum göndermiyoruz. Bu, YouTube hesabınızda ciddi sorunlar yaşamanız için en hızlı yöntemdir. Bunun yerine videonuzu gerçek insanlara pazarlayarak, onların videonuza yorum bırakma konusunda teşvik ediyoruz. Kendi hür iradeleri ile yorum yapmak isterlerse, yorum bırakacaklardır ve söylemek istediklerini yazacaklardır. Bu, videonuzda etkileşim yaratmanın en iyi yoludur.

Peki videoma yapılan yorumdan hoşlanmazsam?

Ne yazık ki, bu YouTube'un kendi özel alanı içerisinde gerçekleştiğinden bunun için yapabileceğimiz çok şey bulunmuyor. Eğer bu aldığınız ilk olumsuz yorumsa, tebrik ederiz artık resmen YouTube'a hoş geldiniz. YouTube olumsuz yorumlar ile doludur ve bu yorumların çoğu büyük ihtimalle verdiğiniz emeği küçük görecek veya video hazırlama becerilerinize dokunacaktır. Ancak videonuzu olabildiğince olumlu bir şekilde tanıtıyor ve yorumlarında olabildiğince olumlu olması için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer hoşlanmadığınız bir yoruma denk gelirseniz, beğenmediğiniz belirten butona tıklayınız ve sonucunda diğer insanlar da bu yorumu beğenmedikçe giderek, görünmez olacaktır.

YouTube Video Yorum Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Tanıtım ve prestij çalışmalarınıza ayıracağınız bütçeye Extlikes'ı da ekleyin. Benim bu firmayı tercih etmemin sebebi başlangıçta yalnızca kurumsal çizgisiydi. Fakat buradan aldığım izlenimler sayesinde Youtube videom Youtube trendlerine çıktı ve yaklaşık 80 milyon izlenim aldık. İnanılır gibi değil.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.