YouTube Dislike Satın Al

Çağrı Merkezi: 0312 436 7475

Olumsuz Beğeni Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

YouTube Video URL'niz

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Niçin olumsuz beğeni satın alma ihtiyacım olsun?

Aslında bu tamamen size bağlıdır. Eğer şirketiniz hakkında katılmadığınız bir olumsuz beğeni varsa, videonuzdaki bu olumsuz yorumu, bu hizmeti satın alarak bastırabilirsiniz. Olumsuz beğeni alan videolar, şirketlerin marka imajını ciddi bir biçimde etkileyebilir (özellikle söyledikleri şeyler doğru değilse veya işlerinize zararı oluyorsa) ve olumsuz beğeniler, istenmeyen bu durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur. Son olarak eğer çok fazla beğeniniz var ise daha doğal ve dengeli bir görünüm için kendi videolarınıza olumsuz beğeni alabilirsiniz. Nihayetinde sizce +100.000 beğeniye ama 0 olumsuz beğeniye sahip videolar doğal mı yapay mı görünecektir?

Bu olumsuz beğenmeler gerçek midir?

Evet. Sağladığınız bağlantı adresindeki video üzerinde "Olumsuz Beğeni" butonuna tıklayacak olan herkes bot / sahte kullanıcı değil, gerçek kullanıcı olacaktır. Yüksek kaliteli hizmet sağlamak için çok çaba harcıyoruz.

Olumsuz beğeni satın almak etik midir?

Evet. Kendi tescilli sistemlerimiz aracılığıyla videonuzu özellikle izlemekten hoşlanmayacak kişilere izletiyor olacağız. Eğer biri videonuzu severse, "Beğen" butonuna tıklamadan, başka şeyler izlemeye devam edecektir. Ancak eğer sizinle aynı fikirde olup, videoyu beğenmezler ise, beğenmeme eylemlerini kendi hür iradeleri ile yapacaklardır. Olumsuz beğeni satın almak sadece gerçek insanlar yerine bot kullanmış olsaydık etik olmazdı. Ancak, hizmetlerimizin hiçbiri için bot veya yazılım kullanmıyoruz çünkü YouTube bunu katı bir biçimde yasaklamıştır.

Ne kadar olumsuz beğeni satın almalıyım?

İhtiyacınız olduğu kadar. Eğer sitemizde bulunanlardan daha fazla sipariş vermek isterseniz, ekibimiz ile iletişime geçerek, sizin için en iyi seçenekler hakkında bilgi alabilirsiniz.

YouTube Olumsuz Beğeni Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Tanıtım ve prestij çalışmalarınıza ayıracağınız bütçeye Extlikes'ı da ekleyin. Benim bu firmayı tercih etmemin sebebi başlangıçta yalnızca kurumsal çizgisiydi. Fakat buradan aldığım izlenimler sayesinde Youtube videom Youtube trendlerine çıktı ve yaklaşık 80 milyon izlenim aldık. İnanılır gibi değil.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.