YouTube Beğeni Satın Al

Çağrı Merkezi: 0312 436 7475

Beğeni Sayısı: Loading...

Ülke

YouTube Video URL'niz

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Bu beğeniler gerçek midir?

Evet. Videonuzun "Beğen" butonuna tıklayan her YouTuber, kendi hür iradesi ile videonuzu beğenmeye karar veren gerçek kişiler olacaktır. Bunu otomatikleştirmek için yazılım veya programlar kullanmıyoruz.

Bu beğeniler niçin önemlidir?

YouTube'un algoritmaları YouTube üzerindeki abone miktarından yorumlara ve videonun görüntülenme miktarına kadar birçok değişkeni kontrol etmektedir. YouTube beğenileri de bir videonun sıralamasına karar verirken dikkate alınan önemli bir etkendir ve yüksek miktarda beğeni alan videoların (YouTube'un gözünde) arama yapan izleyicileri tatmin etme olasılığı daha fazladır. YouTube'un size daha çok beğenilmiş videoları mı yoksa daha az beğenilmiş videoları mı önermesini tercih ederdiniz? Bu, videoların daha fazla beğeni almasının sonucundaki faydadır.

Yorumlar ile birlikte beğeniler de satın almalı mıyım?

Kesinlikle. Etkileşimi arttırmak hem yorum hem de beğeni almak anlamına gelmektedir. Eğer videonuzda çok az beğeni ve çok fazla yorum varsa veya tonlarca yorum varsa ama hiç beğeni yoksa bu durum sadece YouTube'a değil aynı zamanda abonelerinize de garip gelecektir. Videonuzdaki beğeni, yorum ve görüntüleme miktarı arasında iyi bir denge yakalamanız oldukça önemlidir.

Ne kadar beğeni satın almalıyım?

İhtiyacınız olduğu kadar. Eğer videonuzu agresif bir biçimde pazarlamak isterseniz, daha büyük bir paket videonuzun daha hızlı sıralama kazanmasına yardımcı olur. Ancak eğer videonuzu yeni paylaştıysanız ve hiç beğenisi yoksa küçük adımlarla başlayın (Büyük bir profile sahip ve diğer videolarınız satın alacağınız kadar beğenilere sahip olmadığı sürece).

YouTube Video Beğeni Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Tanıtım ve prestij çalışmalarınıza ayıracağınız bütçeye Extlikes'ı da ekleyin. Benim bu firmayı tercih etmemin sebebi başlangıçta yalnızca kurumsal çizgisiydi. Fakat buradan aldığım izlenimler sayesinde Youtube videom Youtube trendlerine çıktı ve yaklaşık 80 milyon izlenim aldık. İnanılır gibi değil.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.