YouTube Abone Satın Al

Çağrı Merkezi: 0312 436 7475

Abone Sayısı: Loading...

Ülke

YouTube Kanal URL'niz

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Bunlar gerçek aboneler mi?

Evet. Kanalınıza abone olan her YouTube abonesi gerçek bir kişidir ve size sağladığımız aboneler ömür boyu kalmaktadır. Aboneler, YouTube videonuzu kolayca büyütmenin en iyi yollarından birisidir. Sonuçta ne kadar çok aboneniz olursa, en son yüklediğiniz videolar o kadar çok kişinin gözünün önünde olacaktır.

Niçin abone satın alınmalıdır?

Aboneler YouTube'da her şeydir. Büyük siteler, en büyük ve en çok kazanan YouTube kanallarını listelediğinde ve karşılaştığında, onları hep sahip oldukları abone miktarı üzerinden değerlendirirler. İnsanlar, halihazırda çok abonesi olan hesaplara daha yüksek ihtimalle abone olmaktadır ve videolarınızı paylaştıktan sonra daha iyi performans alırsınız çünkü tek seferde sizi takip eden binlerce aboneye gösterilirler.

Bunlar ömür boyu garantili mi?

Evet. Aboneleriniz ömür boyu sizinle kalacaktır ve tüm YouTube hizmetlerimiz için ömür boyu garanti veriyoruz. YouTube abone hizmetlerimizin kalitesini yüksek tutmak için çok çaba harcıyoruz.

Abone satın almak güvenli mi?

Evet. Herhangi bir riski yoktur ve abone satın alan müşterilerimizin başına herhangi kötü bir şey gelmemiştir. Bu, en güvenli YouTube hizmetlerinden birisidir.

Daha fazla abonem olduğunda ne olacak?

Yeni bir video yayınladığınızda, bunun bildirimi kanalınıza abone olan kişilere gönderilecektir. Örneğin eğer bir milyon aboneniz varsa ve yeni bir video paylaşırsanız ve bunların yarısı da bildiriminizi görüntülerse teorik olarak bu videoyu paylaştığınız için 500.000 görüntüleme alırsınız. Bu, fazla miktarda YouTube abonesine sahip olmanızın gücüdür.

YouTube Kanal Abone Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Tanıtım ve prestij çalışmalarınıza ayıracağınız bütçeye Extlikes'ı da ekleyin. Benim bu firmayı tercih etmemin sebebi başlangıçta yalnızca kurumsal çizgisiydi. Fakat buradan aldığım izlenimler sayesinde Youtube videom Youtube trendlerine çıktı ve yaklaşık 80 milyon izlenim aldık. İnanılır gibi değil.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.