Twitter Türk Takipçi

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Twitter Türk Takipçi Sayısı: Loading...

Ülke

Twitter Profil URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer Twitter Türk takipçi siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Satın Al
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Twitter Türk takipçi hizmetiniz kapsamında profilimi takip edecek kişiler tamamen Türkiye’den mi?

Evet. Kampanyamız sırasında her ne kadar farklı kaynaklardan hayranlar edinebilecek olsanız da (bunu kontrol edemiyoruz), Twitter Türk takipçi satın alma kampanyamız sırasında edineceğiniz takipçilerin %100'ü sadece Türkiye'den olacaktır. Tanıtım kampanyamız sırasında üçüncü taraf reklamları veya takipçi hizmetleri kullanmamanızı öneriyoruz çünkü üçüncü taraf kampanyalar, sadece Twitter Türk takipçi kampanyalarımızla çakışabilir.

Farklı ülkeler için de hizmet veriyor musunuz?

Elbette! Ülke hedefleme sistemimizi kullanarak mevcut ülkelerden de sipariş verebilmeniz mümkündür. Extlikes yıllar boyunca edindiği global tecrübeyle kampanyalarını olabildiğince genişletmek üzerine odaklanmıştır. Bu sayfadan yalnızca Twitter Türk takipçi satın al işlemi dışında başka ülkeler için de sipariş verebilirsiniz.

Twitter Türk takipçi servisiniz standart Twitter hizmetlerinizden daha yüksek kaliteli mi?

Müşterilerimiz, Türkiye bazlı işletmeleri ve Türk içerikleri ile daha çok etkileşim aldığı ve satışlarını arttırdığı için sadece Twitter Türk takipçi tercih etmekten mutluluk duymaktadır. Profiller daha yüksek veya daha düşük kaliteli olabilir çünkü nihayetinde sayfanızın takipçisi olacak olan kişileri kontrol edemiyoruz ve kalite değişken olacaktır (sosyal medyanın doğası gereği).

Twitter Türk takipçi satın aldıktan sonra Extlikes garantisinde miyim?

Evet elbette. Extlikes Türkiye’den satın alacağınız bütün kampanyalar öncelikli olarak Türkiye’den olacaktır. Bu kampanyalarımız ömür boyu Extlikes garantisi kapsamındadır.

Twitter Türk Takipçi Yorumları
Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.