Twitter Beğeni

Sorularınız mı var? İletişime geçin.
Tek Tweet
Otomatik Beğeni

Beğeni Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Twitter Gönderi URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Beğeni Sayısı: 10
32
Günlük Maksimum Tweet Sayısı: 10
Ülke
Twitter Profil URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Twitter beğenisi nedir?

Twitter beğenisi, Twitter üzerinde bulunan ve Facebook "Beğeni" Butonuna en yakın şeydir. Gönderinizde daha çok beğeni aldıkça, profiliniz, daha çok görünür olacaktır ve aynı zamanda kullanıcılarınızın haber kaynağında daha çok görünecektir.

Twitter beğenileri trafik sağlar mı?

Doğrudan olmayan trafik sağlayabilirler. Kullanıcılar bir kullanıcının beğendiği tweetleri veya bir kullanıcı bir tweeti kimlerin beğendiğini görmek için tıkladığında tweetinize / web sitenize doğrudan olmayan trafik çekersiniz. Ancak eğer amacınız trafik ve görünülürlük ise retweetlerin daha büyük bir etkisi olacaktır. Daha etkin bir tanıtım için hem tweetlerin hem de beğenilerin kombinasyonu önerilmektedir.

Twitter beğenileri satın almak güvenli midir?

Evet. Herhangi bir olumsuz etkisi olmadan bir tweet için istediğiniz kadar beğeni alabilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanan hiçbir müşterimizin tweeti silinmedi veya hesapları engellenmedi.

Başlayabilmek için neye ihtiyacınız var?

Tek ihtiyacımız olan tanıtımımı yapmamızı istediğiniz tweetin bağlantı adresidir. Tweetinizi tanıtmak için giriş bilgilerinize ihtiyacımız bulunmamaktadır. Tweet adresinizi bulmak için sizi tweetinizin bağlantı adresine yönlendirecek olan tweetinizdeki tarih bilgisi üzerine tıklayın.

Korunan bir profildeki tweet üzerinde çalışabilir misiniz?

Hayır. Korunan profildeki bir tweeti tanıtabilmemiz için profilinizi geçici olarak herkese açık konuma getirmelisiniz çünkü hesabınız korunurken tweetlerinizi görebilen insanlar sadece sizi takip edenlerdir.

Bu beğeniler tweet üzerinde ne kadar kalacak?

Twitter beğeni hizmetlerimizin ömür boyu olduğunu garanti ediyoruz. Herhangi bir sebepten ötürü insanlar tweetinizi beğenmekten vazgeçer veya bazıları ortadan kaybolursa ücretsiz olarak yenilerini gönderiyor olacağız. Herhangi bir Twitter pazarlama sağlayıcısına kıyasla en yüksek başarı yüzdesine sahibiz çünkü tweetinizi gerçek insanlara tanıtıyoruz (birkaç hafta sonra silinen sahte bot hesaplarının aksine).

Twitter Beğeni Yorumları
Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.