Instagram Yorum Satın Al

Çağrı Merkezi: 0312 436 7475

Yorum Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Instagram Fotoğraf/Video URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Instagram yorumları nedir?

Instagram yorumları, fotoğrafınız hakkında bir şeyler söyleyen insan miktarıdır. Eğer çok fazla beğeniniz ve takipçiniz var ancak çok az yorumunuz var ise, bu durum takipçileriniz tarafından garip olarak algılanabilir ve fotoğrafınızın görünürlüğünde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Tam da bu noktada Instagram yorum hizmetimiz devreye girer; fotoğrafınızın görüntülenme sayısını arttırarak, önemli ölçüde fotoğrafınıza yapılan yorum miktarını arttırabiliriz.

Yorumlarda ne söylenebileceğini kontrol edebiliyor muyum?

Ne yazık ki, fotoğraflarınızdaki yorumlarda ne yazılacağını önceden belirleyemiyoruz. Tek yapabileceğimiz fotoğrafınıza yorum yapmaya istekli kullanıcıları bulmaktır ancak normalde yazmayacakları bir şeyi yazmaları konusunda onları zorlayamayız. Gerçek etkileşim en iyi etkileşimdir ve bunun yerini tutacak başka bir şey yoktur. Fotoğrafınız için kendi fikirlerini paylaşacak gerçek insanlar bulabiliriz ve Instagram pazarlaması ve takipçi miktarını arttırmada sektör lideriyizdir.

Gerçekten Instagram yorumları satın almalı mıyım?

Kesinlikle. Etkişelim, bir Instagram hesabını batıran ya da çıkaran şeydir ev eğer fotoğraflarınız çok az beğeni ve yoruma sahipse, içeriğiniz de çok iyi bir performansa sahip olmayacaktır. Takipçileriniz birçok etkileşimi, beğenisi ve yorumu olan bir fotoğraf gördüğünde, daha yüksek ihtimalle bu fotoğrafı beğenirler, yorum yaparlar veya sohbete dahil olurlar. Hangisi daha kolaydır? Mevcut bir konuşmaya birini dahil etmek mi yoksa birine yeni bir sohbet başlattırmak mı? Fotoğraflarınız üzerinde yeni bir sohbet başlatmak ve yorum bırakmak, içeriğiniz ile olan etkileşimi arttıracaktır.

Ne kadarlık yorum sipariş etmeliyim?

Tamamen profilinizin boyutuna bağlıdır. Eğer 100 takipçiniz ve sadece onlarca fotoğrafınız varsa, son fotoğrafınız için binlerce yorum satın almak hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Bu, doğal görünmeyecektir. Bunun tam tersi olarak eğer büyük bir hesabınız varsa ve az miktarda yorum sipariş verirseniz, bu okyanustaki bir damladan farklı olmayacaktır ve fark edilmeyecektir bile. Sayfanız için uygun miktarlarda yorum siparişi verin ancak nihayetinde doğru veya yanlış yorum miktarı diye bir şey yoktur ve özellikle eğer bir işletme iseniz bir Instagram fotoğrafını "çok popüler" yapma gibi bir şey de yoktur.

Niçin beğeni satın almalıyım?

Çok fazla beğenisi olmayan fotoğraflar, çok fazla beğeni de alamazlar; bu bir gerçektir. Eğer onlarca veya yüzlerce beğenisi olan bir fotoğrafınız var ise, bu fotoğraf, beğenisi olmayan fotoğraflara kıyasla daha yüksek ihtimalle daha çok beğeni alacaktır. Fotoğraflarınızın çok beğenilmesi sadece markanız açısından olumlu bir etkiye sahip olmayacaktır, aynı zamanda Instagram profilinizi bir otoriteye dönüştürmenize de yardımcı olacaktır. 100 beğeni ile başlayan müşterilerimizin kısa bir süre sonra birkaç bin beğeni aldığına tanık olduk; kalabalığın güçlü etkisi göz ardı edilmemelidir.

Bu benim Instagram'dan engellenmeme neden olabilir mi?

Hayır. Instagram'da takipçi satın alarak engellenmezsiniz ve hizmetlerimizden ötürü bu gibi sorunlar yaşamak zorunda kalan hiçbir müşterimiz olmamıştır. Hizmetlerimiz hiçbir risk olmadan hesabınızın büyütülmesine yardımcı olmaktadır.

Listelediğiniz miktarlardan daha fazla takipçi sağlayabiliyor musunuz?

Evet. Eğer listelenen miktarlardan daha büyük bir sipariş vermek isterseniz, özelleştirilmiş bir sipariş için bize e-posta gönderiniz ve ekibimiz rekabetçi bir indirim oranı ile birlikte bir iş günü içerisinde size dönüş yapacaktır. Birçok büyük firmaya ve ünlüye daha güçlü bir Instagram varlığı oluşturmaları için yardımcı oluyoruz.

Gizliliği etkinleştirilmiş bir hesap ile hizmet alabilir miyim?

Bu önerilmemektedir. Tüm korunan hesapların, hizmetlerimiz süresince sayfalarını açık hale getirmesini öneriyoruz. Tanıtım kampanyası bittikten sonra, sayfanızdaki kısıtlamaları yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede takipçilerinizi tutarken, profiliniz, sizi takip etmeyen kişilerden korunmaya devam edecektir.

Bu beğeniler sayfamda ne kadar kalacaklar?

Beğenilerini arttırmak için yardımcı olduğumuz müşterilerimizin beğenileri daimdir. Geçici beğeniler yerine daimi beğenileri garanti edebilen birkaç şirketten birisiyiz ve yüksek kaliteli hizmetlerimizi sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Hem beğeni hem de yorum siparişi vermeli miyim?

Birçok müşterimiz bunu yapıyor. Dünya çapındaki gerçek insanlar tarafından beğenilen içerikler sayfanızı büyütmek adına harikalar yaratır ve daha fazla yorum ve beğeniye sahip olmak, bu açıdan size çok yardımcı olacaktır. Her gönderileri için düzenli olarak beğeni ve yorum siparişi veren birçok müşterimiz var ve onların büyük miktarlarda Instagram takipçilerine sahip olmalarına yardımcı olduk. Bu tamamen bütçenize ve sayfanızı ne kadar agresif bir biçimde büyütmek istediğinize bağlıdır. Örneğin, küçük işletmelerin son paylaştıkları fotoğraf için 1000 beğeni satın almalarını önermiyoruz; küçük bir pastane için bu rakam oldukça yapay görünecektir.

Hizmet Tanıtım Videosu
Instagram Yorum Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Herkese tavsiye ederim. Çünkü bana iki konuda yardımcı oldular, ilki takipçi sayım 1 milyonun üzerine çıktı. İkincisi Instagram hesabım artık mavi tikli :)


5 stars

Reviewed by isimsiz

3 yıl önce Instagram'da bana çizdiğiniz yol haritasını 1 yıl kadar uygulamıştık. Ve bana Instagram'da popülerlik oluşturmuştuk. Bu yol haritası sayesinde Türkiye'nin en çok izlenenen programlarından birine katıldım. Teşekkür ederim!


5 stars

Reviewed by isimsiz

Uzun zamandır markamın Instagram'da yönetimi için sizinle çalışıyorum. Sizinle ilk çalışmaya başladığımda da, şimdi de hala her isteğimi yerine getiriyorsunuz. İlk başladığımızda bir kaç yüz takipçim ve fotoğraflarımda onu geçmeyecek beğeni vardı. Fakat şu anda bir milyon takipçiye ulaştık. Emekleriniz ve bu başarımda katkınız için teşekkür ederim.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.