İnstagram Beğeni

Sorularınız mı var? İletişime geçin.
Tek Instagram Gönderisi
Aylık Otomatik Beğeni (30 Gün)

İnstagram Beğeni Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Instagram Fotoğraf/Video URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer İnstagram beğeni siparişinin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Satın Al
Beğeni Sayısı: 100
140
Toplamda paylaşacağınız fotoğraf sayısı: Limitsiz
Ülke
Instagram Profil URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Extlikes’dan satın almayı düşündüğüm İnstagram beğeni nedir?

Fotoğraf gönderilerinizdeki küçük kalp simgesini görüyor musunuz? Bunlar, Instagram beğenilerinizdir. Bunlardan çok daha fazla edinmenize ve fotoğrafınızın görüntülenme sayısını arttırmanıza yardımcı olabiliriz. Daha fazla İnstagram beğenisi olan fotoğraflar, daha az beğenisi olanlara kıyasla çok daha hızlı popüler olmaktadır.

İnstagram beğeni satın al servisiniz sayesinde fotoğrafımı beğenen insanlar gerçek kişiler mi?

Evet. Fotoğraflarınızı beğenecek olan her hesap gerçek kişilere ait profiller olacaktır. Müşterilerimizin fotoğraflarını tanıtmak için botlar, proxy, sahte hesaplar, otomatikleştirilmiş kodlar veya diğer etik olmayan iş hileleri kullanmıyoruz. Sektördeki en yüksek kaliteli İnstagram pazarlama hizmetlerinden birisine sahibiz.

Satın aldığım İnstagram beğeniler fotoğrafıma ne zaman teslim edilecek?

Genellikle 24 saat içerisinde. Yeni içeriklerin olabildiğince çabuk tanıtılması için çok çalışıyoruz. Bu yüzden olabildiğince kısa süre içerisinde tanıtılmaya başlanacaklardır. Müşterilerimizin başarısı, bizim de başarımızdır. Siparişiniz esnasında oluşabilecek bekleme süresini minimize etmek için otomatik İnstagram beğeni servisimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

İnstagram fotoğrafımı beğenecek kişilerin ülkesi nedir?

Extlikes Türkiye için öncelikli hizmetimiz İnstagram Türk beğenidir. Ve Türkiye hizmet sitemizde otomatik olarak eğer mevcutsa Türkiye seçili olarak gelecektir. Yani İnstagram beğeni satın alarak instagram Türk beğeni satın almış oluyorsunuz.

Hangisi daha etkili? İnstagram beğenileri mi yoksa takipçiler mi?

Takipçileriniz olmadan, beğeni alamazsınız (aslında alırsınız ama çok azdır). İnstagram takipçileri her zaman bir numaradır ve onlar sayesinde kısa bir süre içerisinde içeriğiniz için beğeniler alırsınız. Yüksek miktarda İnstagram takipçisine sahip olmak ve içeriğinizin çok beğenilmesinin kombinasyonu güçlü bir İnstagram varlığı oluşturmaktadır.

Niçin İnstagram beğeni satın al işlemini yapmalıyım?

Çok fazla beğenisi olmayan fotoğraflar, çok fazla beğeni de alamazlar; bu bir gerçektir. Eğer onlarca veya yüzlerce beğenisi olan bir fotoğrafınız var ise, bu fotoğraf, beğenisi olmayan fotoğraflara kıyasla daha yüksek ihtimalle daha çok beğeni alacaktır. Fotoğraflarınızın çok beğenilmesi sadece markanız açısından olumlu bir etkiye sahip olmayacaktır, aynı zamanda Instagram profilinizi bir otoriteye dönüştürmenize de yardımcı olacaktır. 100 beğeni ile başlayan müşterilerimizin kısa bir süre sonra birkaç bin beğeni aldığına tanık olduk; kalabalığın güçlü etkisi göz ardı edilmemelidir.

Bu benim Instagram'dan engellenmeme neden olabilir mi?

Hayır. Instagram'da takipçi satın alarak engellenmezsiniz ve hizmetlerimizden ötürü bu gibi sorunlar yaşamak zorunda kalan hiçbir müşterimiz olmamıştır. Hizmetlerimiz hiçbir risk olmadan hesabınızın büyütülmesine yardımcı olmaktadır.

Gizliliği etkinleştirilmiş bir hesap ile hizmet alabilir miyim?

Bu önerilmemektedir. Tüm korunan hesapların, hizmetlerimiz süresince sayfalarını açık hale getirmesini öneriyoruz. İnstagram fotoğraf beğenisi kampanyası bittikten sonra, sayfanızdaki kısıtlamaları yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede takipçilerinizi tutarken, profiliniz, sizi takip etmeyen kişilerden korunmaya devam edecektir.

Bu beğeniler sayfamda ne kadar kalacaklar?

Beğenilerini arttırmak için yardımcı olduğumuz müşterilerimizin beğenileri daimdir. Geçici beğeniler yerine daimi beğenileri garanti edebilen birkaç şirketten birisiyiz ve yüksek kaliteli hizmetlerimizi sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Hem beğeni hem de yorum siparişi vermeli miyim?

Birçok müşterimiz bunu yapıyor. Dünya çapındaki gerçek insanlar tarafından beğenilen içerikler sayfanızı büyütmek adına harikalar yaratır ve daha fazla yorum ve beğeniye sahip olmak, bu açıdan size çok yardımcı olacaktır. Her gönderileri için düzenli olarak beğeni ve yorum siparişi veren birçok müşterimiz var ve onların büyük miktarlarda Instagram takipçilerine sahip olmalarına yardımcı olduk. Bu tamamen bütçenize ve sayfanızı ne kadar agresif bir biçimde büyütmek istediğinize bağlıdır. Örneğin, küçük işletmelerin son paylaştıkları fotoğraf için 1000 beğeni satın almalarını önermiyoruz; küçük bir pastane için bu rakam oldukça yapay görünecektir.

Hizmet Tanıtım Videosu
Instagram Beğeni Yorumları
5 stars

Reviewed by isimsiz

Herkese tavsiye ederim. Çünkü bana iki konuda yardımcı oldular, ilki takipçi sayım 1 milyonun üzerine çıktı. İkincisi Instagram hesabım artık mavi tikli :)


5 stars

Reviewed by isimsiz

3 yıl önce Instagram'da bana çizdiğiniz yol haritasını 1 yıl kadar uygulamıştık. Ve bana Instagram'da popülerlik oluşturmuştuk. Bu yol haritası sayesinde Türkiye'nin en çok izlenenen programlarından birine katıldım. Teşekkür ederim!


5 stars

Reviewed by isimsiz

Uzun zamandır markamın Instagram'da yönetimi için sizinle çalışıyorum. Sizinle ilk çalışmaya başladığımda da, şimdi de hala her isteğimi yerine getiriyorsunuz. İlk başladığımızda bir kaç yüz takipçim ve fotoğraflarımda onu geçmeyecek beğeni vardı. Fakat şu anda bir milyon takipçiye ulaştık. Emekleriniz ve bu başarımda katkınız için teşekkür ederim.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.