Facebook Website Beğeni

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Beğeni Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Web Sitesinizin URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Facebook websitesi beğenileri nedir?

Eğer küçük mavi bir "Beğen" butonu olan bir web sayfanız var ise beğenilerinizi arttırmak için paylaşılabilinir. Tanıtımını yapmak istediğiniz bağlantı adresi ile bir sipariş verin ve beğen butonundaki artışı gözlemlemeye başlayın.

Niçin websitesi beğenileri önemlidir?

Yüksek miktarda websitesi beğenisine sahip olmak, sosyal varlığınızın kanıtının kusursuz bir biçimidir. İnsanlar, daha çok beğenisi olan websitelerini, daha az beğenisi olan websitelerine kıyasla daha çok beğenme eğilimdedir ki, bu da kullanıcılara bir güven sağlayarak büyümenize yardımcı olur. Güven olgusunun dönüşüm oranınızı ve satışlarınızı geliştirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır ve yüksek miktarda beğenisi olan websiteleri daha fazla kişi tarafından beğenilme eğilimindedir. Son olarak bazı SEO uzmanları websitenizde yüksek miktarda beğeniye sahip olmanın, websitenizin sıralaması için faydalı olduğu yönünde bir teoriyi savunmaktadır.

Websitesi beğenileri ömür boyu mudur?

Evet. Tüm hizmetlerimize garanti veriyoruz ve size kazandırdığımız her websitesi beğenisi ömür boyu geçerlidir. Birçok rakibimiz 1 veya 2 ay sonra düşüşe geçecek websitesi beğenileri satmaktadır ancak bu durum, hizmetlerimiz için geçerli değildir.

Eğer Facebook sayfa eklentisi olan bir sayfa için websitesi beğenisi satın alırsam, hayranlarım da artacak mıdır?

Hayır. Bize ilettiğiniz bağlantı adresi için beğeni miktarı artacaktır ancak sayfanızda bir Facebook sayfası eklentisi varsa o sayfa için Facebook hayranlarınız artmayacaktır; eğer sayfa beğenileri istiyorsanız, o sayfa için Facebook beğenileri siparişi vermeniz gerekmektedir. Bir sayfa eklentisinin ne olduğundan emin değil misiniz? Lütfen tıklayınız.

Websitesi beğenisi siparişi verdim ancak buton değişmedi. Neden?

Bunun birkaç sebebi olabilir ancak en yaygını Facebook butonunun sipariş verirken bize ilettiğiniz bağlantı adresine bağlı olmamasıdır. Bize iletmiş olduğunuz doğru sayfaya işaret ettiğinden emin olmak için butonunuzun kodunu kontrol ediniz. Eğer her şey olması gerektiği gibiyse, iletişim kısmından bize bir bildirim gönderiniz ve sizin için kontrol edelim. Vakaların en az %90'ında sorun basit bir kod değişimi ile giderilmektedir (http yerine https yazmak veya bir karakteri yazmamış olmak gibi basit bir neden olabiliyor). Eğer sebebini bulamazsanız, bize bildirin ve sizin için düzeltelim.

Ne kadar websitesi beğenim olduğunu nasıl görebilirim?

Bunun en kolay yolu sipariş verdiğiniz websitesine bir websitesi beğeni butonu eklemektir. Bunu Facebook'un beğeni butonu sayfasını ziyaret edip, websiteniz için bir beğeni butonu oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, bu Facebook beğeni butonu kodunu websitenizin HTML kısmına kopyalayın (veya bir websitesi tasarımcısına bunu yaptırtın) ve websitenizin toplam beğeni miktarını görebilmeye başlayın.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook Website Beğenisi Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.