Facebook Profil Takipçisi

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Facebook Takipçi Sayısı: Loading...

Ülke Hedefleme

Facebook Profil URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer Facebook takipçi siparişinizin tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikler varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Satın Al
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Facebook takipçi nedir?

Kişisel Facebook profillerinde, ayarlar kısmından kullanıcılar için "Takip Et" seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Bir kullanıcı sizi takip etmeye başladıktan sonra aynı bir Facebook sayfası gibi kendi haber kaynaklarında paylaştığınız gönderileri görebilirler. Bu sayede Facebook Sayfası sahiplerinin sahip olduğu birçok avantajı kişisel profilinizde, Extlikes’ın Facebook takipçi satın al servisiyle deneyimleyebilirsiniz.

Facebook takipçi arttırma hizmetinizden faydalanmak istiyorum. Ziyaretçilerin beni takip etmesine nasıl izin verebilirim?

Ziyaretçilerinizin sizi takip etmesine izin vermek için Facebook profilinizde Takip Et ayarını açmanız gerekiyor. Neyse ki, Facebook bunun için kullanışlı bir bağlantıya sahip ve ona buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bağlantıyı ziyaret edip, takip edilmeye izin verdikten sonra siparişinizi veriniz.

Facebook takipçi arttırma hizmetinizle beni takip eden kullanıcılar gerçek insanlar mı?

Evet. Siz Facebook takipçi satın al işlemi yaptıktan sonra sizi takip edecek olan herkes kendi hür iradesi ile profilinizi takip ediyor olacaktır. Facebook takipçi servisimiz kapsamında İnsanlara sayfanızı takip etmeleri için ödeme yapmıyoruz ve rakiplerimizin bazıları gibi tıklama bazlı yazılımlar, botlar veya kodlar kullanmıyoruz.

Facebook takipçi arttırma hizmetinizi tercih ederseim gelecek bu takipçiler hangi ülkeden olacaklar?

Extlikes küresel çapta müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için yıllardır oluşturduğu çeşitli kaynaklara sahip. Bu bağlamda Facebook takipçi satın al hizmetimizle profilinizi takip edecek kişilerin ülkesini elimizden geldiğince seçmenize yardımcı olabiliyoruz. Ülke hedefleme sistemimizi kullanarak takipçilerin hangi ülkeden olacağını belirleyebilirsiniz. Eğer söz konusu hedefleme mevcut değilse otomatik ibaresini görürsünüz.

Ne kadar Facebook takipçi sipariş etmeliyim?

Bu tamamen size ve hedeflerinize bağlıdır. Eğer yükselişe geçmiş bir kişi veya ünlüyseniz, daha fazla kişiye erişmek için daha büyük miktarlarda Facebook takipçisi satın almanızı tavsiye ederiz. Eğer adım adım kişisel markanızı kurmak isteyen bir girişimci iseniz, daha küçük ölçekli siparişler ile başlamanızı öneririz. Sipariş verebileceğiniz takipçi sayısı ile ilgili herhangi bir doğru veya yanlış yanıt bulunmuyor ancak çok fazla takipçinizin olması da asla kötü bir şey değildir.

Hangisi daha iyi, Facebook takipçileri mi yoksa beğenileri mi?

Bu aslında oldukça tartışılan bir konu. Bizim kanaatimizce, Facebook beğenileri çok daha değerli çünkü bir Facebook sayfası, Facebook profiline kıyasla daha çok yönlü ve güçlü bir araçtır. Facebook takipçileri, sayfalar ve profiller için şüphesiz eşit etkiye sahiptir ancak eğer bir sayfayı iş amaçlı büyütmek istiyorsanız, genelde bir Facebook sayfası, profile kıyasla daha çok yeğlenmelidir. Eğer hem Facebook profiliniz hem de Facebook sayfanız varsa, hem Facebook beğenisinden hem de Facebook takipçi arttırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz..

Toplam takipçi sayımı nasıl görebilirim?

İnsanların sizi takip etmelerine izin verdikten sonra zaman tünelinizi ziyaret ederek profilinizi takip eden kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Sol taraftaki "Hakkımda" kısmının altında "Takipçiler" bağlantısını bularak, sizi kaç kişinin takip ettiği ile ilgili toplam rakamı görüntüleyebilirsiniz. Bu rakamların güncellenmesi biraz zaman alabilir. Bu yüzden süreci takip etmek için siparişinizi verdikten sonra her 24 saatte bir kontrol ediniz.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook Profil Takipçi Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.