Facebook Paylaşımları

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Paylaşım Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Web Sitesinizin URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Facebook durum paylaşımı nedir?

Facebook duvarınızda bir şey paylaştığınızda hayranlarınız ve takipçileriniz bunu kendi hayranları ve takipçileri ile paylaşabilir (eğer gönderinizi beğenirlerse). Buna durum paylaşımı denmektedir. Durumlarınızın daha fazla paylaşılması konusunda size yardımcı olabilir ve böylece siz de bunların Edge Rank'ini ve diğer arkadaşlarınıza görünebilirliğini arttırabilirsiniz.

Daha fazla Facebook paylaşımına sahip olmanın faydası nedir?

Facebook'un algoritması olan Edge Rank ağırlıkla katılım yoğunlukludur. Bu, daha fazla paylaşımı olan sayfaların, daha yüksek kaliteli içeriğe sahip olduğu anlamına gelmektedir. Daha sık paylaşılan içerik genelde daha ilgi çekici ve eğlenceli olduğundan Facebook bunu haber kaynağında daha üstlerde gösterecektir. Sonuç olarak Facebook, kullanıcıların okudukları içeriklerle daha çok ilgilenmelerini ve bu içeriklerle etkileşime geçmesini istemektedir. Bunlar, Facebook paylaşımı satın almanın faydalarıdır.

Paylaşımlar, beğeniler ile aynı şey midir?

Hayır. Paylaşımlar ve beğeniler iki farklı şeydir. Hem paylaşım hem de beğeni istiyorsanız, Facebook Paylaşımlarına ek olarak "Durum Beğenisi" bir başka deyişle Gönderi / Fotoğraf / Resim beğenisi sipariş etmelisiniz. Bu sayede gönderiniz daha fazla etkileşim için hem Facebook Beğenisi hem de Paylaşımına sahip olacaktır.

Bağlantımı paylaşacak insanlar için belirli bir ülke seçebiliyor muyum?

Hayır. Ne yazık ki ülkeden bağımsız olarak sayfanızı beğenmek isteyen herhangi biri beğenebilecektir. Eğer bu bir sorun ise durumunuzu tanıtmak için Facebook Reklamlarını kullanmanızı öneririz. Durumunuzun paylaşım miktarını arttırmak için size yardımcı olabiliriz ancak ülke değişken olabilir.

Hangisi daha iyi? Facebook paylaşımları mı yoksa Facebook beğenileri mi?

Konu, durumunuz için Facebook paylaşımları ve Facebook beğenileri olduğunda, genelde herkes Facebook paylaşımlarının daha değerli olduğu konusunda hemfikirdir. Bunun iki ana sebebi var. İlk sebep, Facebook paylaşımları, biraz yukarıda bahsettiğimiz Edge Rank'inizi arttıracaktır. İkinci sebep ise Facebook paylaşımları, Facebook bağlantılarına kıyasla daha fazla trafik çeker çünkü doğrudan kullanıcının haber kaynağında paylaşılırlar (kullanıcının arkadaşlarından saklanmasının aksine). Eğer bir bağlantıyı kendi duvarında paylaşan bir kullanıcının önemli miktarda arkadaşı var ise kısa bir süre içerisinde o bağlantıya onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce ziyaretçi çekerek, çok daha değerli ve etkili ek beğeni ve paylaşımlara önayak olabilir.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook Shares Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.