Facebook Durum Beğenisi

Sorularınız mı var? İletişime geçin.
Tek Facebook Gönderisi
Aylık Otomatik Beğeni

Beğeni Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Facebook Gönderi URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Beğeni Sayısı: 100
140
Toplamda Paylaşacağınız Gönderi Sayısı: 30
Ülke
Facebook Sayfa URL'si

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Facebook durum beğendirme hizmetinizi tercih edeceğim. Emin olmak için soruyorum. Durum beğenisi nedir?

Sayfanız veya profilinizde durumunuzu güncelledikten sonra (aynı zamanda duvarınızda bir şey paylaşmak olarak da bilinir), bunun daha çok beğeni almasını sağlayabiliriz. Bu durum, resimler / fotoğraflar, videolar ve diğer güncellemeler olabilir. Sayfanızda paylaştığınız her gönderi için Facebook durum beğeni satın al işlemi yapabilirsiniz.

Herkese Açık olarak ayarlanmamış olsa bile durumumu paylaşabilir misiniz?

Hayır. Herkes tarafından görüntülenebilen bir fotoğrafın daha fazla beğeni alması için yardımcı olabiliriz. Paylaşım ayarlarınızı "Herkese Açık" olarak ayarlamalı, "Arkadaşlar" olarak ayarlamamalısınız. Aksi durumda sizinle henüz arkadaş olmayan kişiler bunu beğenemeyecektir ki, bu da bizim sayfanızı doğru bir biçimde tanıtmamıza engel olacaktır. Lütfen Facebook durum beğeni satın al işlemi yapmadan öncesinde bu kısıtlamaların olmadığından emin olunuz.

Durumum / fotoğrafım / yarışmam için x günden kısa bir sürede beğeniye ihtiyacım var!

Siparişinizi vermeden önce bize e-posta göndermenizi tavsiye ederiz. Genelde aciliyeti olan siparişleri kabul etmiyoruz. Yarışmanız veya etkinliğiniz bitene kadar siparişinizi tamamlayamadığımızda para iadesi yapmadığımızdan eğer çok acil bir siparişiniz var ise sipariş vermeyiniz. Kimi durumlarda siparişleri tamamlamak bir veya iki hafta alabilmektedir. Bu yüzden eğer bu süreden daha az bir sürede tamamlanması gerekiyorsa, siparişinizi vaktinde tamamlayamayacağımızı varsayarak, sipariş vermemeniz sizin için en güvenlisi olacaktır.

Spesifik bir ülkeden Facebok durum beğendirme yapmak istiyorum.Durumum için bana belirli ülkelerden beğeni sağlayabilir misiniz?

Hayır. Ne yazık ki durumunuzu beğenen kişiler üzerinde herhangi bir kontrolümüz bulunmuyor; tek yapabileceğimiz durumunuzu insanların gözlerinin önüne koymaktır ve durumunuzu beğenmeye karar verenler, durumunuzu beğenecektir. Eğer durumunuz için özel bir kitleden beğeniye ihtiyacınız varsa Facebook reklamlarını kullanmanızı öneririz çünkü gerçekten ülke bazlı beğeni sunabilen tek şirket budur.

İşlem menüsünda Aylık otomatik beğeni ibaresi görüyorum. Bu tam olarak nedir?

Facebook otomatik durum beğenisi hizmetimiz her gönderisi için ayrı ayrı Facebook durum beğeni satın al işlemi yapmak ile uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için oluşturduğumuz tamamen otomatik bir sistemdir. Bir sonraki paylaşacağınız 30 gönderiniz için peşinen satın alma işlemi yaparsınız. Extlikes'ın otomatik sistemleri sayfanızı sürekli kontrol ederek yeni bir paylaşım yaptığınızda beğeni gönderir. Bu oldukça cazip ve kullanışlı Facebook durum beğendirme hizmetimizdir.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook Durum Beğeni Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.