Facebook 5 Yıldız Oylama

Sorularınız mı var? İletişime geçin.

Oylama Sayısı: Yükleniyor...

Ülke

Facebook Sayfa URL

Ödeme Şeklini Seçiniz

Eğer sipariş tamamlanma zamanı ile ilgili gereklilikleriniz varsa siparişinizden sonra bize e-mail gönderin. Sipariş vererek Extlikes hizmet koşullarını kabul etmiş olursunuz..

Sipariş Ver
Extlikes Yaşam Boyu Garanti

Siparişinizi vererek Extlikes'ın yaşam boyu garantisi kapsamına giriyorsunuz. Olası hayran kayıplarında, hayranlar ücretsiz olarak telafi edilecektir.

Extlikes'a Binlerce Şirket Güveniyor (Evet, gerçekten onlarla çalışıyoruz)

Facebook 5 yıldız değerlendirmeleri nedir?

Tam olarak da anladığınız şeydir. Eğer Facebook'da bir işletmeniz var ise kullanıcılar sayfanız için değerlendirme yapabilir. Sitenizdeki 5 yıldız değerlendirme miktarını arttırmak için sayfanızdan memnun kalan gerçek kullanıcılar ile bağlantı kurabiliriz.

Sayfamı değerlendirecek kişilerin konumlarını seçebiliyor muyum?

Hayır. Sayfanızı değerlendirecek insanların konumları üzerinde herhangi bir kontrolümüz yok; nihayetinde ülkeden bağımsız olarak sayfanızı değerlendirmek isteyen kim olursa, sayfanızı değerlendirecektir. Ülke / şehir / ilçe bazında olumlu 5 yıldız değerlendirme alabilmenizin tek yolu, müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçmektir. Aksi durumlarda, hizmetimiz mevcut çabalarınızı desteklemek için en iyi yöntemdir.

Değerlendirilmelerde söylenecekleri seçebiliyor muyum?

Hayır. Değerlendirme yapan kişilerin işletmeniz hakkında ne diyeceklerini kontrol edemiyoruz ancak 5 yıldız değerlendirmelere odaklandığımızdan güvenli bir biçimde büyük bir çoğunun olumlu olacağını söyleyebiliriz. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çok çalışıyoruz; küçük miktarlar ile başlayıp, hizmeti değerlendirdikten sonra devam etmenizi öneririz.

Hangi tür işletmeler ile çalışmayı kabul ediyorsunuz?

Facebook sayfasında değerlendirme seçeneğine izin veren neredeyse her türlü işletme ile çalışabiliriz. Ayarları açtıktan sonra siparişinizi verip, bizimle Facebook bağlantı adresini paylaşın ve gerisini biz getirelim.

Hizmet nasıl işliyor?

İşletmeniz ile ilgilenen bireylerle iletişime geçiyor ve profilinizde olumlu bir değerlendirme bırakmaları için onlarla birlikte çalışıyoruz. Eğer sayfanız ile ilgilenmeyen kullanıcılar ile karşılaşırsak, onları atlayıp, işletmenizi faydalı veya ilgi çekici bulan ve olumlu 5 yıldız değerlendirme bırakmak isteyen kullanıcıları aramaya devam ediyoruz.

Bu hizmet işim için güvenli midir?

Evet. Küçük, büyük binlerce işletme ile çalıştık ve Facebook sayfalarındaki 5 yıldız değerlendirmeleri arttırma konusunda daha önce herhangi bir sorun ile karşılaşmadık.

5 yıldız değerlendirmeler için toplu hizmet alabilir miyim?

Bu işlem oldukça çaba gerektirdiğinden büyük çaplı bir biçimde hizmet sunamıyoruz. Bu durum gelecekte değişebilir ancak şu an için listelenen rakamlar tüm kapasitemizdir. Fiyatlandırma zaman içinde değişebilir.

Hizmet Tanıtım Videosu
Extlikes Facebook Sayfası
Facebook 5 Yıldız Yorumları
5 stars

Reviewed by Selim

Ben 1000 beğeni ile sistemi denedim. Buradan Facebook beğeni arttırma çalışması yaparken ne şifrenizi ne de başkasını takip edip kredi kazanmanıza gerek var. Sipariş verirken sayfanızı yazıyorsunzu ve beğeniler gelmeye başlıyor.


4 stars

Reviewed by Reklam Uzmanı

Herkes kabul etmeli ki, bu gönderilen beğeniler Facebook'dan reklamlar yoluyla elde edilen beğeninin yerini tutmuyor. Ancak Facebook reklamlarına 1000 beğeni için 1000 TL ödemek de mantıklı değil. Böyle düşünüldüğünde Extlikes tercih edilebilir.


5 stars

Reviewed by Ali

Facebook'da sayfamda satış yapıyorum. Küçük bir sayfa, daha doğrusu küçük bir sayfaydı. Extlikes ile çalışmaya başladığımda tereddütlerim vardı. Fakat aradan biraz zaman geçip de satışlarım artmaya başladığında fark ettim ki doğru seçimi yapmışım.


5 stars

Reviewed by isimsiz

Extlikes ile otelimizin Facebook sayfası için çalıştık. Bir kaç ay gibi kısa bir sürede otelimizin Facebook beğeni sayısını 1 milyona çıkarttılar. Bu bizim için çok büyük prestij çalışması oldu.


Sorularınız cevaplandı mı?
Yukarı çık!

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Instagram, Twitter sayfalarınızı ve ayrıca Youtube videolarınızı büyütmenize yardımcı olur.