Twitter’ın Sahte Takipçi Hilelerine Karşı Tutumu

5 ay önce paylaştı.
Pek bilinmeyen bir gerçek olsa da aslında amaçlanan popülariteye ulaşana dek birçok ünlü ya da halktan isim takipçi satın alarak profillerinin daha fark edilebilir bir hale gelmesini ve fenomen olmayı sağlamaya çalışıyorlar. Bu hilelerden bazıları kullanıcıları hiç ele vermeyen, oldukça kurnazlıkla hazırlanmış başarılı hileler olsalar da kimi durumlar da hile yöntemleri profesyonellikten o kadar uzak oluyor ki hemen herkesin anlayabileceği şekilde göze çarpan komik ve saçma durumlar ortaya çıkabiliyor. Peki bu gibi durumlarda kişinin takipçi hilesi kullandığı Twitter tarafından fark edilirse uygulamanın buna tepkisi ne oluyor?En hızlı twitter takipçi arttırmayöntemlerini kullanmayı düşünenler için uyarı niteliğindeki yazımızı sizler için hazırladık.

Twittersosyal medya hizmetleri twitter takipçi durumu konusunda oldukça hassas davranıyor

Birçok sosyal medya platformu sahtekârlığın önüne geçmek amacıyla dolandırma, hile gibi durumlara karşı kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenliklerini ve internette özgürce dolaşma haklarını korumak amacıyla çok çeşitli önlemler alıyor. Yaşanan tatsız durumlardan dolayı bu önlemlerin sayısı ve gücü son yıllarda daha da artarken Twitter da bu tarz uygulamalara daha fazla bütçe ayırmaya başlamış durumda. Parametreler giderek daha hassas ve kuvvetli bir hale getirildikleri için de sadece kullanıcılara karşı yapılmaya çalışılan sahtekârlıkları değil aynı zamanda kullanıcıların hileli davranışlarını da rahatlıkla yakalayabiliyor.

Twitter gerçek takipçi satın alma durumlarında ne gibi bir yol izliyor?

Twitter kullanıcılarının daima doğal bir şekilde takipçi artışına sahip olmasını istediği için bu gibi durumlar karşısında tavrını sert ve net bir şekilde belli ediyor. Eğer oldukça tanınan ve ünlü biriyseniz sizin gibi bir kullanıcıyı kaybetmemek adına sadece uyarı verip bu tarz yöntemleri kullanmayı bırakmanızı talep ederken, diğer kullanıcıların hesabını askıya alabiliyor ya da silebiliyor. Takipçi hileleri kullanarak Twitter üzerinden ürün satışı yapıyor ve böylece müşterilerinizi de yanıltıyorsanız Twitter’ın tutumu biraz daha katı olabiliyor. Bu gibi kötü deneyimler yaşamamak adına Twitter takipçi hilesi satın alırken size daha profesyonel hizmet verecek siteleri tercih edebilir, hesabınızı riske atmayabilirsiniz.
Etiketler:

CommentsDaha fazla Twitter
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺17

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.