Neden Twitter Takipçi Hilesi Kullanmalısınız?

5 ay önce paylaştı.
Sosyal medyanın amacı her ne kadar bizleri arkadaşlarımızla, dostlarımızla, aile bireylerimiz ve diğer tanıdıklarımızla sosyal medya ortamında da bir araya getirmek ve kaynaşmamızı sağlamak olsa da dürüst olmak gerekirse sadece arkadaşlarınızdan oluşan bir takipçi listesi sizi uzun vadede hiçbir yere götürmez. Twitter’da daha fark edilir olmak, zamanla takipçi rekorları kırmak, bu işten gelir bile elde etmek istiyorsanız ciddi rakamlarda takipçilere sahip olmanız gerekir. Peki ama herhangi bir ilgi çekici yönünüz yoksa, paylaşımlarınız yeterince tutulmuyorsa, sergileyebileceğiniz bir yeteneğe ya da üstün mesleki başarılara sahip değilseniz, ne kadar uğraşsanız da takipçi sayınızdaki artış bir elin parmaklarını geçmiyorsa ne yapacaksınız? Endişelenmeyin, en güncel twitter takipçi siteleri tam da bu noktada sizin imdadınıza yetişiyor.

Twitter güvenilir twitter takipçi arttırma yöntemlerinin size katkısı nedir?

Düzenli olarak ve hızla artmaya başlayan takipçi sayınızı gördüklerinde diğer insanlar psikolojik olarak sizin başarılı bir profile sahip olduğunuzu düşünmeye başlayacaklar. Bilirsiniz, bizim toplumumuzda mahalle baskısı mantığı oldukça yaygındır ve çok sayıda kişi tarafından takip edildiği düşünülen hesapları diğer kullanıcılar da takip etme eğiliminde olacaklardır. Böylece hem sahte takipçilerinizin sayısı hem de gerçek kullanıcıların ilgisi kısa sürede hızla artacaktır.

Sosyal medya twitter takipçi artırma hilesi kullanırken dikkat etmeniz gerekenler

Bir anda çok fazla sayıda takipçi satın almayın. Takipçi sayınızdaki ani artış kullanıcıların gözünden kaçmayacağı gibi, Twitter yetkilileri tarafından da fark edilebilir ve hiç hoş karşılanmaz. Ancak küçük sayılarda ve düzenli olarak alacağınız takipçiler ile profilinizin istikrarlı bir şekilde geliştiği izlenimi yaratabilirsiniz. Takipçi satın alırken ucuz olması için sahte yani robot takipçiler tercih etmek yerine biraz daha ücret ödeyerek gerçek takipçiler satın almaya özen gösterin. Böylelikle takipçi sayınızdaki artış şüphe uyandırsa dahi daha az kişi tarafından gerçek fark edilebilir. Sahip olacağınız takipçilerin bir anda değil belli aralıklarla gönderilerinizi retwitlemelerini sağlayın. Aksi halde yine fazla dikkat çekecek ve güvensiz bir algı oluşturacaksınız. Başlangıçta ne kadar takipçi satın alacağınız mevcut takipçi sayınıza da bağlı olduğundan bunu dikkate alarak karar verin.
Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.