Facebook’ta Yorumlar Yapın Beğeniniz Artsın

5 ay önce paylaştı.
Siz de bir facebook sayfa kullanıcıysanız sayfanızın beğenilerini arttırmayı istiyorsunuzdur. Bunun için çeşitli yöntemler bile denemeye başlamışsınızdır. Bu yöntemlerden belli oranda faydalanabilirsiniz. Sonuçta verdiğiniz emekler boşa gitmez. Ama bu işin en önemli taraflarını bilmiyorsanız, o büyük sayfaların nasıl da bu kadar çabuk büyüdüğünü anlamıyorsanız desteğe ihtiyacınız var demektir. Facebook beğeni arttırma için size sunacağımız önerileri dikkatlice uygulamanız yeterlidir.

Beğeni Arttırma Sitelerinden Yararlanın

Facebook beğeni arttırma siteleri pek çok facebook sayfa kullanıcısının başvurduğu sitelerdir. Neden mi? Çünkü böylelikle uzun süre harcayıp bir arpa boyu yol gitmenin verdiği sıkıntılı durumu yaşamıyorsunuz. Sizin ekstradan verdiğiniz emekler de size katlanarak geri dönüyor. Bu sayede çok kısa bir sürede yeterince beğeniye ulaşıyorsunuz. Sayfanızı beğenenlerin ve paylaşımlarınızı beğenenlerin sayısının artmasının ilk yolu beğeni arttırma siteleridir. Peki, sadece bu siteler yeterli mi? Aslında kısmen evet, siteler sayesinde büyük bir çevreye ulaşabilirsiniz. Ama beğenilerin uzun soluklu olması açısından tek başına yeterli değildir. Sizin de ekstra çaba harcamanız gerekmektedir.

Yorum ve Beğeni Yapın

Açtığınız sayfanın kısa sürede iyi bir yere gelmesini istediniz ve beğeni sitelerinden yardım aldınız. Artık sayfanız belli orana beğeniye ulaşmış ve ilgi çeker durumdadır. Bundan sonra size büyük bir iş düşüyor. Sayfanın beğeni oranını korumak ve arttırmak için yapacağınız çalışmalar sizi daha ileriye götürecektir. İlk olarak diğer sayfalarla etkileşime geçebilirsiniz. Onlara yorum bırakabilir ve samimi paylaşımlarda bulunabilirsiniz bu durum sizin iletişime açık olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda sayfa kullanıcılarının da dikkatini çeker. Böylelikle yeni üye ve beğeniler gelebilir.

Paylaşımların İçeriği

Sayfanızda insanların beğendiği içerikler paylaşmalısınız. Yani önemli bilgiler paylaşabilirsiniz, haber paylaşabilirsiniz ya da bir edebiyat sayfası açabilirsiniz. Sayfanızdan yarışma duyuruları yapabilirsiniz. Yani insanların tepki verebileceği, ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunmanız sizin yararınıza olacaktır. İçerik son derece kaliteli ve itinalı paylaşılmalıdır. Aynı şekilde yorum yapan insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Teşekkür edebilir ya da yorumlarını beğenebilirsiniz. Bu durum insanları daha çok beğeni ve yorum konusunda olumlu etkileyecektir. Facebook beğeni siteleri ile iletişim kurduktan sonra yapacağınız diğer uygulamalar bunlardır.
Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Facebook
beğenisi
Başlangıç fiyatı ₺20

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.