Facebook Wifi Bulma Özelliği

5 ay önce paylaştı.
En büyük kullanıcı ağlarından biri olan facebook son günlerde yeni bir özellik ile gündeme geldi. Belli aralıklarla facebook için yeni özellikler gündeme geliyor. Bu yeni özellikler kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için önemli adımlar olarak algılanıyor. Hem paylaşımların kolaylığı konusunda hem de internet kullanımı açısından çeşitli yenilikler kullanıcılara duyuruluyor. Bunlardan biri  de yeni bir özellik olan wifi bulma özelliğidir. Artık bundan böyle kablosuz bağlantı bulmak için herkese bir fırsat sunuluyor. Özellikle facebook beğeni arttırma yöntemleriyle ilgili olanların her fırsatta bağlantı kurmalarını sağlayacak bir uygulamadır.

Tüm Mobil Kullanıcılarına Açık Bir Uygulama

Bundan böyle facebook wifi bulma özelliği bütün kullanıcılara açık olacak. Böylece gerekli durumlarda üyeler bu avantaj sayesinde internet ile buluşabilecek. Uygulama facebook findwifi yardımcısı olarak nitelendirilmektedir. Bu uygulama sayesinde üyeler kablosuz bağlantı kurmanın kolaylığını yaşayacak. Uygulama, facebook kullanıcılarının wi-fi bulmasını sağlayacak. Daha önceden İOS ve bazı sınırlı yerlerde kullanılan özellik artık tüm facebook kullanıcılarına açık hâle geldi. Bu yeni özellik ile çevrenizde bulunan wi-fi ağlarına kolayca ulaşabileceksiniz. Üstelik bütün mobil kullanıcıların açık bir uygulama olarak dikkati çekiyor. Mobil facebook beğeni arttırma yöntemleri ile birlikte bu yeni uygulama kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Facebook Wi-fi Bulma Özelliği Kullanımı

Şimdi de facebook wi-fi bulma özelliğinin nasıl kullanıldığına bakalım. Mor tab kısmının altından wi-fi seçmeniz gerekiyor. Böylelikle yakındaki wi-fi ağları görüntülenecektir. Hangilerinin bu hizmeti sunduğunu öğrenerek kablosuz ağ bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik en çok uluslararası yolculuklar sırasında işe yaramaktadır. Çünkü böyle zamanlarda kablosuz ağ ihtiyacınız daha çok artacaktır. Bu durumda bu yeni özellikten yararlanmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kendi mobil ağınızda sıkıntı yaşadığınızda kablosuz ağları aratarak bir sinyal alabilirsiniz. Ama sürekli ve belirli bir sinyal olmalıdır.

Paketinizden Harcamayın

Sınırlı internet paketi kullananlar için de çok avantajlı bir uygulamadan söz ediyoruz. Facebookun bu yeni uygulaması sayesinde paketinizi aşmaktan kurtulabilirsiniz. Kendi paketinizden yememek için wi-fi aratabilirsiniz. Uygulama için bazı hatırlatmalar yapmakta yarar var. Bu uygulamayı sadece facebook paylaşım şartlarını kabul eden firmalar ile kullanabiliyorsunuz. Yani bütün firmalara ulaşamayabilirsiniz. Daha doğrusu bütün internet bağlantılarına ulaşamazsınız. Artık facebook beğeni arttırma siteleri aracılığıyla genişlettiğiniz sayfanızdan uzun süre ayrı kalmamış olacaksınız.
Etiketler:

CommentsDaha fazla Facebook
beğenisi
Başlangıç fiyatı ₺20

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.