Facebook Uygulamasının Tabletten Kurulum Yöntemleri

9 ay önce paylaştı.

Facebook Uygulamasının Tabletten Kurulum Yöntemleri

tablette-facebook-nasil-acilir.jpg
İnsanların diğer insanlarla iletişim kurabilmesini sağlayan ve aralarında bilgi alışverişini mümkün kılan sosyal ağ Facebook, başlangıçta sadece Harvard Üniversitesi öğrencileri için kurulmuştu fakat öyle yaygın bir hale geldi ki, kurucusu bile bu duruma çok şaşırdı. Diğer sosyal medya ağları içerisinde çok özel bir yere sahip Facebook, her yaştan insanı bir araya getirmeyi başardı.

Facebook nasıl kurulur? Eğer bir tablet bilgisayara sahipseniz yapmanız gereken işlem son derece basit. Android tabanlı bir tablet bilgisayarınız varsa, Google Play üzerinden Facebook uygulamasını yükleyebilirsiniz. Eğer İOS tabanlı yani Apple marka bir tablet bilgisayara sahipseniz App Store aracılığıyla Facebook uygulamasını rahatlıkla tabletinize indirebilirsiniz. Bundan sonra Facebook’un tadını çıkarmak size kalmış. Sahip olduğunuz Facebook hesabıyla arkadaşlarınızı bulabilir, onlarla her türlü paylaşımda bulunabilir ve Facebook’un büyüleyici ortamına kendinizi bırakabilirsiniz.

Eğer Facebook hesabına sahip değilseniz endişe etmeyin. Facebook hesap açma işlemi o kadar basit bir işlem ki çok kısa bir sürede bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tabletinize indirdiğiniz Facebook uygulamasını açıp sizden istenilen ad, soyad, doğum tarihi, mail adresi gibi bilgileri girerek kolaylıkla hesap açabilirsiniz. Girmiş olduğunuz mail adresinize gelen doğrulama kodunu onaylayarak hesap açma işlemini tamamlamış olursunuz. Gayet basit değil mi? Bence de öyle. Artık hesabınızı da açtınız. Şimdi sıra uygulamaya girerek arkadaşlarınızı bulmak, sanal çevrenizi yapabildiğiniz kadar genişleterek paylaşımlarda bulunmak, samimi sohbet ve ilişkilere bir sayfa açmaktır.

Facebook kayıt olma işlemi de yukarıda bahsettiğim işlemle aynı süreci kapsar. Uygulamanızı tabletinizden açarak sizden istenilen bilgileri girin ve Kaydol kısmına tıklayıp yine mail adresinize gelen doğrulama kodu ile kaydınızı tamamlayın. Eğer Facebook üzerinde arkadaşlarınız tarafından bulunmak istiyorsanız gerçek adınızı ve soyadınızı girmek zorundasınız. Ayrıca doğum tarihinizi doğru girdiğinizde Facebook üzerinde arkadaşlarınızdan doğum günü tebriki almak sizleri fazlasıyla mutlu edecektir.

Tabletinize Facebook Kurun, Arkadaşlarınızdan Haberdar Olun!

tablette-facebook-kurulumu.jpg

Tabletteki Facebook uygulaması sayesinde arkadaşlarınızın başka türlü öğrenemeyeceğiniz doğum, ölüm, hastalık, trafik kazası gibi yanınızda olmanızı isteyebilecekleri özel durumlardan haberdar olun. Aynı şekilde başınıza gelebilecek üzücü olaylardan da arkadaşlarınıza haber vererek onlardan maddi manevi destek talep edebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.