En Popüler 5 Yabancı Youtube Kanalı

9 ay önce paylaştı.

Youtube’ın tüm bireylerin hayatına girmesi ile birlikte yüksek kullanıcıya sahip bir sosyal medya olarak da bilinmektedir. Durum böyle olunca birbirinden farklı isim Youtube’da daha fazla bireye hitap edebilmek adına Youtube kanalı açmakta ve ilginç videolar paylaşmaktadır.

en-iyi-yabanci-youtube-kanallari1.jpg

En Basit Ve İlginç Kanal How To Basic

Yabancı Youtube kanalı isimleri arasında bireylerin en çok takip ettiği kanallar arasında How To Basic yer almaktadır. İçerik olarak kullanıcılarına oldukça sıradan ve basit konuları seçen kanal, basit ve kısa videolar oluşturmasına rağmen yüksek kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

Oyun Videoları Sevenlere Markiplier

Youtube da oyun videoları seven ve keyifli vakit geçirmek isteyen bireyler adına Markiplier isimli kanal oluşturulmuştur. En iyi yabancı Youtube kanalları arasında yer alan belirtilen kanal da, her türden oyun videoları ve içerikleri yer almaktadır. Kişilerin beğenilerine göre farklı ve yüzlerce oyun videosuna yer verilen kanal oyun sever bireylere hitap etmektedir.

en-populer-yabanci-youtube-kanallari.jpg

İlginç Ve Eğlence Bir Arada Spinnin Records

Birbirinden farklı içeriklere sahip ilginç video severler adına oluşturulan Spinnin Records isimli kanal da farklı inceleme videoları ve farklı konulardaki tespit videoları yer almaktadır. 7 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine sahip olan kanal da paylaşılan içerikler bireylerin beğenilerine hitap eden genel videolar olarak dikkat çekmektedir.

Ünlü Severlere The Ellen Show

Ünlü kanallarını seven ve Youtube’da ünlülerin oluşturduğu kanalları izlemeyi tercih eden bireyler adına oluşturulan kanallardan bir tanesi The Ellen Show dikkat çekmektedir. Komedyen ve oyuncu Ellen Degeneres’a ait olan kanal da oyuncunun hoşuna giden birbirinden farklı içeriklerde videolara yer verilmektedir. En iyi Youtube kanalları isimleri içerisinde adını hemen belli eden kanal da oyuncunun büyük hayran kitlesi yüksek beğenme oranları oluşturmaktadır.

Şaka Severlere Vitalyztv

Youtube içeriklerinde ve videolarında şaka severlere ve komik videoları tercih edenlere yönelik olarak oluşturulan Vitalyztv, kısa süre içerisinde oluşturduğu abone sayısı ve izlenme oranları ile tüm Youtuberların ilgisini üzerine çekmiş durumdadır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.