Youtube’daki Reklamlar Nasıl Kapatılır?

10 ay önce paylaştı.

Youtube’da video izlerken ya da videodan önce ortaya çıkan Youtube video reklamları ciddi bir şekilde insanların canını sıkan unsurlar içinde yer almaya başladı. Bilindiği üzere teknolojik gelişmelerin bu denli ilerlemesi ile birlikte Google firması, kendine ait sistemlerde farklı çalışmalar sergileyerek insanların bu çalışmalardan hem bireysel hem de kurumsal şekilde çok iyi faydalanmasına yardımcı oluyor. Bahsi geçen bu çalışmalardan olan reklamlar, neredeyse tüm videoların önüne yerleştirilirken, insanların gözüne zorla sokulmakta ve ciddi bir şekilde rahatsız edici olmaktadır.

Bu nedenden ötürü çoğu kişi bu videonun öncesindeki reklamları kaldırmak ile ilgili çok farklı arayışların içine girmiş ancak kesin bir sonuç alamamıştır. Yazılımcılar da bu durumdan ciddi rahatsızlık duymuş olmalılar ki bu konuya çözüm olabilecek bir eklenti yazarak, internet kullananların bu sorunlarına kısa sürede en net sonuç verebilmek için gerekli uygulamalara imzalarını atmış bulunuyorlar. Bu uygulamalar ile siz daha herhangi bir müdahalede bulunmadan video başlamadan önce çıkacak reklamların hepsi anında engelleniyor ve videoya direkt giriş yapılıyor. Böylece reklam ile ilgili tüm soru işaretleri e kayboluyor.

Youtube Video Öncesindeki Reklamları Engelleme

Bu reklamları engelleyebilmek adına öncelikli olarak en önemli ayrıntı şüphesiz web tarayıcılarınız ile ilgili olan detaylardır. bu anlamda biz de sizler için birkaç farklı ayrıntıyı inceledik ve sorunsuz olarak çalışanlar hakkında bu içeriği hazırladık. Böylelikle sizleri bilgilendirirken sorunu ortadan kaldıracak çözümlerle sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Youtube AdBlock adlı eklenti, videodan önce çıkabilecek olan ya da videoların en alt bölümünde ortaya çıkan bütün reklamların engellenebilmesi amacı ile geniş kapsamlı olarak hazırlanmış ve etkileyici bir eklenti şeklinde karşımıza çıkıyor. Kurulumunu yaptığınız andan itibaren herhangi bir sorun yaşamaksızın bu eklentinin ekmeğini yeme şansına sahip oluyorsunuz. Google chrome, opera için bulunan bu eklenti halihazırda İnternet Explorer ve Mozilla Firefox kullanıcıları için henüz geliştirilmemiş. Bu konu hakkında gelişmiş olarak karşımıza çıkan eklentilerin olması ile birlikte hemen sizlere bu bilgiyi sunacağız.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.