Ücretsiz İnstagram Takipçisi

10 ay önce paylaştı.

İnstagram Nasıl Bir Platformdur?

2010 yılının ekim ayında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk önce iOS platformu, sonra Android için geliştirilen, çeşitli filtre seçenekleri ve sosyal ağ özellikleri ile dikkat çeken bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Fotoğraf paylaşımının yanı sıra birer dakikalık kısa videoları destekleyen İnstagram, yakın zamanda canlı yayın ile story özelliğini hayatımıza sokarak, canlı video yayını yapmamızı ve 10’ar saniyelik kısa hikaye paylaşmamızı sağladı.

İnstagram Takipçisi Neden Önemlidir?

Artık fotoğraflar yalnızca galeriler ile sınırlı kalmıyor, sosyal medyada da tanıdık tanımadık birçok insanla paylaşım sağlanıyor. En popüler sosyal medya platformlarından birisi olan instagramda takipçi sayısı arttırmak artık çok önemlidir. Ne kadar çok takipçiniz olursa paylaşımlarınız o kadar geniş kitleye ulaşacaktır. Bu doğrultuda ücretsiz instagram takipçisi satın alma işlemiyle takipçi sayınızı arttırmak etkili ve popüler bir yöntemdir.

Ücretsiz İnstagram Takipçisi

Ücretsiz instagram takipçisi, hesabının çok takip edilmediğini düşünen kişiler için akla gelen ilk seçeneklerden birisi diyebiliriz. Günümüzde bazı instagram takipçi hilesi yöntemleri ile instagram takipçi sayınızı arttırabilir, siz de fenomen olma yolunda hızla ilerleyebilirsiniz. Fakat bu yolların geçici olduğunu söylemekte fayda var. Eğer ücretsiz instagram takipçisi satın alıp sürekli şifre değiştirmek ve hesabıma takipçilerin yüklenmesini beklemek istemiyorum derseniz, fazla ücret ödemeden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak uygun fiyatlarla takipçi satın alıyorsunuz ve dakikalar içerisinde hesabınıza takipçilerinizin aktarımı gerçekleştiriliyor. İnstagram takipçi sayınızı arttırmak için paylaşımlarınızı instagram ile entegre hale getirip diğer sosyal ağlarınızda mutlaka paylaşın ki diğer ağlarda da takipçilerinizin ilgisini çekin. Ayrıca hashtag kullanarak ve fotoğraflarınızı herkese açık yaparak da yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Almak istediğiniz takipçi sayısına göre belirlenen fiyatları size sunulan imkanlar dahilinde ödeyebilirsiniz. Birçok uygulama instagramda takipçi satın almak için online ödeme seçeneği sunmaktadır. Online ödemeye açık bir kredi ya da banka kartı ile ödeme sağlayarak, talep ettiğiniz takipçi sayısına göre 10 dakika ila 48 saat içerisinde hesabınıza takipçileriniz yüklenmektedir.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.