Resimlerim Neden Çok Beğenilmiyor ?

8 ay önce paylaştı.

İnstagram hesaplarınız aktif olarak kullandığınız sosyal medya ortamlarıdır. Anlık olarak yaşadıklarınızı, güzel anlarınızı sevdiklerinizle paylaştığınız sıcak bir ortamdır. Beğendiğimiz resimlerimizi sevdiklerimiz de beğensin isteriz.

Peki ya sizin kaç takipçiniz var? Resminizi kaç kişi beğendi? Nasıl fenomen olursunuz? Sizin de hesabınızda diger arkadaşlarınız gibi çok beğenilen resimleriniz mi olsun istiyorsunuz? Hesabınıza bakıldığında yüzlerdeki ‘wow’ ifadesini mi görmek istiyorsunuz? Peki ya nasıl? Takipçi sayısını arttırmak sizi daha da popüler gösterir ve resimlerinize olan ilgi artar.

Hesabını Dışarıya Aç

Resimlerinizi herkes görsün, beğeni aldıkça farklı sayfalarda da çıksın. Hiç tanımadığınız kişiler resimlerinizi beğensin. Like sayınız artsın. Yetmedi mi? O zaman takipçi kazanma yöntemleri göz atmanız gerken bir şeydir.

Güzel Çıktığını Düşündüğün Bir Fotoğrafını Seç

Tatilde misin? , en sevdiklerinle fotoğraf mı çekindin? , ışığın yönü güzel geldi çektiğin selfie çok mu güzel çıktı? At hesabına beğenmesini istediklerin de görsün, beğensin.

Hesabındaki Tüm Tanıdıklarından Beğenileri Topla

Ama arkadaşlarının resimleri daha da çok mu beğeniliyor? O zaman sen de İnstagram beğeni kasma yapmaya başla.

İnstagramda beğenileri ve takipçileri satın alıyorsunuz. Hesabınızı seyretmeye başlıyorsunuz. Hesabınızdaki …K takipçi sayıları her göreni etkiliyor. Beğendiğiniz kız/çocuk popülerliğinizi gördüğünde sizi takibe başlıyor.

Ürünlerinizi Satmak İçin Daha Kolay Müşteri Bulun

İnternetten alışveriş çok yaygın olduğu kadar risklidir de. Eğer siz de ürünlerinizi instagram sayfasından satmak istiyorsanız yüksek takipçi sayısı, ürünlerinizin aldığı like’lar müşteriye güven verir. Küçük bir empati yapın; instagram sayfasında bir ürün beğendiniz ancak az sayıda takipçisi var ve resimlerinde beğeni sayısı cok düşük. Bir başka hesapta ise beğendiğiniz ürün pek çok beğeni almış ve takipçi sayısı oldukça yüksek. Bu iki hesaptan hangisi size daha çok güven veriyor? Tabi ki beğeni ve like sayısı yüksek olan daha güvenli gelir.

Bu yöntem hem hesap popülaritenizi hem de satışlarınızı arttıracaktır.

Severek kullandığınız sosyal medya hesabınız tüm bu ipuçlarından sonra daha da aktif hale gelecek. Sen de tüm bu yöntemleri uygula birbirinden popüler hesaplarınız olsun.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.