İnstagram’da Takipçi Kasma

8 ay önce paylaştı.

İnstagram takipçi kasma, özelikle son zamanlarda en çok duyduğumuz cümlelerden bir tanesidir. İnstagram’ın neredeyse diğer sosyal medya araçlarının önüne geçmeye başladığı bu günlerde, kullanıcılar da instagram hesaplarının popülaritesini artırmanın peşine düştüler ve bunu sağlamak için de takipçi sayılarını artırabilmek adına birçok yöntem üretmeye başladılar.

Peki, sadece popülarite için mi takipçi sayısı önem taşımaktadır. Görünür de evet denilebilir ancak asıl neden, artırılan takipçi sayısı ve yapılan paylaşımlar sayesinde İnstagram içerisinde edinilen şöhret, size ayrıca maddi kazançta sağlamaktadır. E-ticaretin neredeyse reel ticaretin önünde geçtiği bu dönemde, en çok kullanılan video ve resim paylaşım uygulaması İnstagram’da ki şöhretiniz, re-ticaret firmaları için büyük bir reklam olanağı, sizin içinde büyük bir gelir kaynağı olabilmektedir.

Peki instagram takipçi nasıl kazanılır?

Takipçi Sayısını Artırmak

Eğer ünlü bir pop yıldızı ya da bir TV şovmeni değilseniz kendi çevrenizle sınırlı kalacak olan takipçi sayınızı artırmak için yapmanız gereken birkaç yöntem vardır.

Öncelikle tamamen özgün ve kaliteli paylaşımlarda bulunun.

Paylaşımlarınız insanların dikkatini çekebilecek içerikler taşısın.

Yaptığınız paylaşımlarla ilgili anahtar kelimeleri doğru belirleyin ve bu kelimelerden oluşan hastaglar kullanın. Örneğin bir dağ fotoğrafı veya video paylaşıyorsanız, bununla ilgili anahtar kelimler belirleyin ve dağ, dağcılık gibi ilgi alanları olan insanlara ulaşmasını sağlayın. Bu şekilde hem paylaşımlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilir hem de hesabınızı inceleyen kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemin dışında ise daha kolay ve daha hızlı başka yöntemlerde mevcuttur. instagramda takipçi artırma hilesi ile en kısa sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Takipçi Kasma Uygulamaları

Ücretli olarak ya da ücretsiz olarak sunulan takipçi sayısını artırma uygulamaları, takipçi sayısını artırmanın yanında yapmış olduğunuz paylaşımların da beğenilmesini sağlamaktadır. Bot olarak tabir edilen takipçiler yerine aktif kullanıcıların takibini sağlayan uygulamalar kullanmanız durumunda, paylaşımlarınız İnstagram’ı aktif olarak kullanan kişiler tarafından görüntülenmekte, bu sayede de paylaşımlarının beğeni sayısı artmaktadır.

Bu tür uygulamaların hesabınıza herhangi bir zararı olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ve takipçilerinizin sayısını artırabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.