İnstagramda Takipçi, Beğeni ve Takibi Bırakanlar

10 ay önce paylaştı.

İnstagram fotoğraf beğendirme hilesi, İnstagram kullanıcılarının en fazla tercih ettiği işlemler arasında yer almaktadır. Bu tarz sosyal ağlarda popüler olmak isteyen ve adından daha fazla söz ettirmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği fotoğraf beğenme hileleri ya da işlemleri, profesyonel firmalar tarafından kullanıcılara sunulmakta ve belirli ücret karşılığında satın almaktadır. Her ne kadar bazı kullanıcılar bu tarz işlemlerin yapay olduğunu iddia ederek ücretli satın alma gerçekleştirmese de bazı kullanıcılar, sayfalarının daha aktif hale gelmesi adına bazı beğeni ve takipçi hilelerini kullanmaktadırlar.

Takibi Bırakanların Görülme Uygulaması

İnstagram’da en çok kullanılan hilelerden bir tanesi, takibi bırakanların görüldüğü uygulamalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz uygulamalar tüm kullanıcılar tarafından bilinmese de son dönemde oldukça popüler hale gelmiş durumdadır. Bireylerin kendi hesaplarındaki kullanıcılarını ve kimlerin takibi bıraktığını görebilmeleri adına oluşturulan bu tarz takipçi bırakma hileleri, İnstagram takibi bırakanları görme uygulamaları ile kısa sürede fark edilebilmektedir. Özellikle çok fazla ve hatta milyonlarca takipçisi olan bireylerin kullandığı bu tarz uygulamalar, sayfaların da aktif olarak kontrol edilebilmesi adına son derece önem taşımaktadır. Bu tarz takibi bırakma hilelerini firmalar ücretli olarak sunabildiği gibi akıllı telefonlarda yer alan ücretsiz uygulamalarda, takibi bırakanların bilgisinin verilmesi noktasında son derece aktif hizmet sağlamaktadır.

Beğeni Ve Takipçi Hileleri

İnstagram’da oluşturulan birbirinden farklı takipçi ve beğeni hileleri içerisinde en yaygın olanları arasında, beğeni ve takipçi arttırma işlemleri görülmektedir. Bireylerin İnstagram’da daha aktif hale gelebilmeleri ve fenomen halini alabilmeleri ve takipçi kitlelerini düzenli olarak arttırabilmeleri adına oluşturulan beğeni ve takipçi hileleri, bireylerin hesaplarını daha aktif olarak kullanmalarına da yardımcı olmaktadır. Araçlar Takibi bırakanlar İnstagram uygulamasından nasıl ki kolaylıkla görülebiliyorsa kullanıcıların beğenilerini ve takipçilerini bırakanlar, belirtilen uygulamalar sayesinde hızlı bir şekilde fark edilebilmektedir. İnstagram’ın hayatımızındaki en etkin güç haline gelmesi ile birlikte bu tarz hile uygulamalarının da ortaya çıkmış olması, sosyal ağların en iyi şekilde kontrol edilmesi adına önem taşımaktadır.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.