İnstagramda Fenomen Olmak İçin Takipçi Kazanma Yolları

10 ay önce paylaştı.

Cinsiyet, yaş, statü, konum, maddiyat ya da eğitim seviyesi aranmaksızın ve özelliklerine bakılmaksızın 21. yüzyılın ortak uğraşı Twitter, facebook, İnstagram isimli Sosyal Paylaşım Siteleri. Bu uğraşın dilimize kazandırdığı yeni kelimelerde var . Şöyle ki ‘’FENOMEN’’ olmak tabiri son 5 yıldır milyonlarca insan tarafından kullanılır oldu. Sosyal paylaşım sitelerinde takipçi sayılarını artırmanın bir diğer adı da fenomen olmak. Sosyal ağlarda Fenomen olabilmek, eski tabiriyle kariyer yapmak, yani tanılılırlığını artırmanın ortak bir hedef olduğunu ve zaman zaman hileler yapma pahasına da olsa takipçi sayılarını artırmak adına küçük hilelere başvurulduğunu söylemek yerinde olur. İnstagram fenomen olma hilesi birkaç başlık altında toplanabilir.

İsmi lazım değil ama bu konuda hizmet veren çeşitli siteler var, Bilgilerinizi site ile paylaşıyorsunuz ve size ücret mukabilinde, beğeni desteği veriyorlar.

Bu işte oldukça popüler ve uzman olduğunu iddia eden firmalar, ücret iade garantisi verdikleri gibi, hızlı ve güvenilir yollarla İnstagram takipçisi veriyorlar

Ardından fotoğraf beğeni desteği de verilerek, sizin fenomen olabilmeniz için her türlü yolun denendiği ise edinilen bilgiler arasında…

Bunlar yapabileceklerinizden sadece bir kaçı. Yani dış destek alarak yapabileceklerinizden. Eğer sende Fenomen olmak istiyorsan yukarıda saydığımız sitelerden destek alabileceğin gibi, masrafsız olmasını da istersen kendi imkânlarınla biraz çaba sarf etmen gerekebilir. Çabadan kasıt, kapı kapı dolaşman değil elbette. Okul, Arkadaş partileri, annenin ve babanın arkadaşları, arkadaşlarının ve arkadaşlarının arkadaşlarına sosyal ağlar üzerinden ulaşarak takipçi sayını artırabilirsin. Biraz çaba göstermen gerekebilir ama, sonucun garanti olduğunu söylemek yerinde olur.

Eğer İnstagram da sen de fenomen olmak istiyorsan, önce ne yapmak istediğine karar vermelisin, örneğin kendine bir rakam belirlemeli ve 7 günlük sürede o rakama ulaşmaya çalışmalı, ardından daha yüksek bir rakam ve daha kısa sürede 2. Hedefi yakalamaya çalışmalı ve hedeflerini yükselterek devam etmelisin. ‘’Ben de fenomen olmak istiyorum’’ ama çok da çaba sarf etmek istemiyorum diyorsanız, o zaman yukarıda izah ettiğim gibi dışarıdan destek almalı ve zor olana kolay yoldan ulaşmaya çalışmalısınız.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.