İnstagram Toplu Takipçi Silme

10 ay önce paylaştı.

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan ve her geçen gün kullanıcı sayısında artış gösteren bir uygulama olan Dünyadaki en büyük fotoğraf ve video paylaşım sitesi instagram’da, pek çok özellik bulunmasına rağmen birçok konuda insanlar bilgi eksikliği çekmektedirler. Bunlardan bir tanesi de instagram takipçi silme programı türleridir. Bu konuda pek fazla bilgi verici nitelikte makale bulunmadığından dolayı bu yazımızda elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Dilerseniz önce tek tek takipçiler nasıl silinir ondan bahsedelim.

Öncelikle instagram uygulamasına tıklayarak giriş yapın. Ardından profilinize girerek takipçi listenize tıklayın. Sonrasında sizi takip eden kişiler arasında takipten kimin çıkmasını istiyorsanız o kişinin profiline tıklayın. Uygulamanın sağ üst kısmında yer alan butona tıklayın ve açılan menü içerisinden bu kullanıcıyı engelle seçeneğini işaretleyin. Böylece o kişinin sizi takip etmemesini sağlamış olacaksınız yapılacak bu basit işlemlerden sonra kullanıcının tekrardan sizi takip etmesini istiyorsanız yine aynı işlemleri yerine getirerek bu sefer kullanıcıyı engelle seçeneği yerine engeli kaldır seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

Böylece “instagram takipçi engelleme, instagram takipçi silme hilesi, instagram takipçi silme, takipçiler nasıl silinir, instagram takipçi unfollow” gibi sorulara cevap vermiş olduk.

İnstagram’da Toplu Takipçi Silme

Şimdi ise diğer bir başlık olan İnstagram hesabınızda bulunan takipçileri kolay bir şekilde toplu olarak nasıl silebilirsiniz onu anlatalım.

Yaygın paylaşım sitesi instagramda maalesef toplu takip etme ya da instagram toplu takipçi silme gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Bunun en temel sebebi güvenlik olduğundan dolayı yetkililerin böyle bir uygulamaya başvurmadığı söyleniyor. Eğer İnstagram hesabınız çalınırsa siz hesabınızı tekrar alana kadar takipçi kaybı yaşamamanız ya da çoğu kişiden gelebilecek takip isteklerinin önüne geçmek için bu yola başvurulmuş. Ancak instagram’da son dönemlerde popülerlik kazanan fenomen olma sevdası yüzünden takipçi sayısında artış isteyen kişiler takipçi kasarak ya da takibe takip yöntemi kullanarak takipçi sayısını arttırmakta ve bunun sonucu olarak da toplu takipçi silme ihtiyaçları doğmaktadır. Buradan yola çıkılarak instagram’da mevcut olmayan özellik birçok uygulama ile desteklenmektedir. Siz de bu programları kullanarak hesabınızın takipçi düzenlemesini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.