İnstagram Takipçileriniz Sizi Neden Terk Eder

8 ay önce paylaştı.

İnstagram Nedir Ve Ne Amaç İle Kullanılır?

İnsanların seçtikleri fotoğrafları ve 1 dk lık videoları diğer instagram kullanıcıları ile paylaşma imkanı sunan instagram isimli uygulama hem ticari hem de karşılıklı takipleşebilme imkanı sayesinde takip ettiğiniz hesap sahiplerinin paylaştığı gönderileri takip etme fırsatı sunar. Aynı zamanda DM den farklı hesaplara mesaj atıp sohbet edebilirsiniz.

Takip Edilen Ve Takipçi Listesi

İnstagram hesabında arkadaşlık isteği gibi bir durum söz konusu değildir. Yani takip etmek istediğiniz kişinin eğer ki hesabı gizli ise istek gönderip isteği gönderdiğiniz hesap sahibi onayladıktan sonra sadece takip etmiş olursunuz. Karşı taraf da eğer ki sizi takip etmek isterse yine aynı aşama ve koşullar ile takip edebiliyor. Bunun yanı sıra eğer ki takip edeceğiniz instagram hesabı gizli konumda değil ise işte o zaman onay istemeden otomatik olarak takip isteğini kabul eder. Hesap gizliliğinizi ayarlar üzerinden düzeltebilirsiniz. İşte bu şekilde takip edilen ve takipçi listeleriniz oluşmaktadır.

Takipçi Kaybetme

İnstagram takibi bırakma, hesabınızdaki gönderileri artık takip etmek istemeyen müşteriler tarafından takibi bırak butonuna tıklayarak takibi bırakabilirler. Sizin hesabınızda bu durum eğer sık sık başınıza geliyor ise takip edilenleriniz aynı kalacağı halde takipçi listenizde azalma olacaktır. İşte bu durum takipçi kaybetme olarak adlandırılmaktadır.

Takipçi Arttırma Yolları

Takibe Takip ile Takipçi Sayısını Arttırmak

İnstagram takipçi kasma metodu ile tanımadığınız insanları takip ederek karşılık bekleyebilir ve bu işlemi sürekli bir şekilde yaparak takipçi sayınızı uzun bir zaman ve uğraş sonucu arttırmanız mümkün olmaktadır.

Takipçi Satın Alarak Takipçi Sayısını Arttırmak

İnstagram takipçi kazanma yolları arasındaki en kolay yöntem olduğunu söylesek yanlış olmaz. Takipçi alma işlemini profesyonel olarak yapan siteler sonucunda ücretsiz olarak belli hesap miktarını seçip ücret ödeyerek istediğiniz kadar takipçiyi satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alırken alacağınız takipçinin bot, gerçek veya gerçek türk hesaplarından istediğiniz seçeneği seçip sitenin belirlediği belli ücretleri ödeyerek sahip olabilirsiniz.


Etiketler: , ,

CommentsDaha fazla Instagram
takipçisi
Başlangıç fiyatı ₺31

Pahalı reklamlar vermenize gerek kalmadan yeni fanlar ve potansiyel müşteriler edinin. Bütçenizin küçük bir kısmıyla kitlenizi büyütüyoruz.